Kupiła dziecko za 20 tys. euro. Oddała je po 3 dniach

35-latka przez miesiące udawała, że jest w ciąży. Następnie kupiła w sieci niemowlę. Bardzo szybko jednak zmieniła zdanie i oddała dziecko. Powodem był nieodpowiedni kolor skóry dziewczynki. Na szczęście kobieta została zatrzymana, a sąd wymierzy jej odpowiednią karę.

Udawała, że jest w ciąży

To nie do pomyślenia, co stało się w jednym z włoskich miast. 35-letnia kobieta przez kilka miesięcy udawała, że jest w ciąży. W tym celu przez jakiś czas nosiła doczepiany lateksowy brzuch.

Dziecko na sprzedaż

Miało to pozwolić zachować jej wiarygodność w oczach rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Nikt nie przypuszczał, że to część bezlitosnego planu. Według włoskich mediów 35-latka prawdopodobnie poroniła wcześniej dwukrotnie.

Niewykluczone, że spowodowało to u niej zaburzenia psychiczne, które miały wpływ na jej dalsze działania. Kobieta zdecydowała się na nielegalny zakup dziecka.

Niemowlę, za które zapłaciła 20 tys. euro oddała jednak po 3 dniach. Powód? Nieodpowiedni kolor skory. Jak się okazało, matką noworodka była 25-letnia Rumunka, która zaszła w nieplanowaną ciąże z Malijczykiem.

Nielagalny handel dziećmi

35-latka po zatrzymaniu przez policję powiedziała, że musiała oddać dziecko, ponieważ nie była w stanie w racjonalny sposób wyjaśnić bliskim, z jakiego powodu jej córka ma ciemną karnację. Zatrzymana została również biologiczna matka dziecka. Kobiety udało się namierzyć, dzięki pracy urzędników miasta Latina.

"Matki" wzbudziły ich podejrzenia, kiedy przyszły do urzędu zapytać, w jaki sposób można zarejestrować dziecko urodzone poza szpitalem. Po upływie kilku dni, gdy nikt nie przyszedł na wyzaczoną wizytę w celu zapisania dziecka, pracownicy skontaktowali się z policją.

Kot bez łapki, zaadoptowany przez dziewczynkę bez ręki. Teraz są najlepszymi przyjaciółmi

Scarlette Tipton, to obecnie 2-letnia dziewczynka, która z powodu raka w wieku 10 miesięcy miała amputowaną rękę. Jakiś czas temu rodzina wybrała się do...

Obydwie kobiety, jak i mężczyzna pochodzący z Maroka, który najprawdopodobniej brał udział w sprzedaży dziecka zostali zatrzymani. Grozi im wysoka kara grzywny, a także więzienie.

Dziecko odnaleziono w Rzymie. Było pod opieką biologicznego ojca. Obecnie znajduje się w rodzinie zastępczej, jednak po przeprowadzaniu odpowiedniej procedury dziewczynka będzie mogła wrócić do ojca.

Komentarze