Trwa ładowanie...

Feedo – foteliki samochodowe w promocyjnej cenie

Feedo.pl to portal internetowy mający w swojej ofercie produkty żywieniowe dla maluchów oraz szeroki wybór akcesoriów takich jak wyprzedażowe zabawki, foteliki podróżne, kosmetyki, meble i wiele innych. Wszyscy podróżujemy samochodami, a z nami nasze dzieci. Przepisy wyraźnie określają, że dzieci powinny jeździć w fotelikach samochodowych. I nie jest to żadna fanaberia tylko fakt, który ma zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Zobacz film: "Nowe zasady przewożenia dzieci w samochodach"

spis treści

1. Foteliki samochodowe Feedo – rodzaje

Przed wyborem fotelika samochodowego z Feedo musimy wiedzieć jaka jest oferta sklepu. Do wyboru mamy foteliki następującego typu:

 • Fotelik samochodowy kołyska – jest to pierwszy typ fotelika samochodowego przeznaczony dla niemowląt. Skonstruowany jest tak, by dziecko umieszczone było w pozycji półleżącej. Powinny również podróżować odwrócone w przeciwnym kierunku niż kierunek jazdy.
 • Foteliki samochodowe dla dzieci do 4 lat – foteliki wyposażone w kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa, przeznaczone do jazdy "na wprost" i dla dzieci potrafiących samodzielnie siedzieć. Taki fotelik pozwoli im wypoczywać podczas podróży.
 • Foteliki samochodowe dla starszych dzieci – dla dzieci między 4, a 6 rokiem życia. Nie posiadają pasów bezpieczeństwa. Dzieci przypina się za pomocą pasa samochodowego. Foteliki te mają regulowane oparcia.
 • Podkładki – dla dzieci od 6 do 11 lat lub mających 150 cm zrostu. To ostatni typ fotelika samochodowego. Dziecko na podkładce siedzi wyżej, a samochodowy pas bezpieczeństwa jest ułożony w poprawnej pozycji i nie przeszkadza w trakcie podróży.

To musisz wiedzieć:

2. Foteliki samochodowe Feedo – jaki wybrać?

W przypadku zakupu fotelika samochodowego musimy dobrać go do wielkości bądź wagi naszego dziecka. Foteliki samochodowe w promocyjnej cenie w Feedo są oferowane w następujących rozmiarach:

 • 0 – 13 kg/0 – 2 lat
 • 0 – 18 kg/0 – 2 lat
 • 9 – 18 kg/9 miesięcy – 4 lat
 • 9 – 25 kg/4 – 6 lat
 • 9 – 36 kg/4 – 6 lat
 • 15 –36 kg/6 – 11 lat/wzrost do 150 cm

Co ważne w razie wątpliwości na Feedo można dobrać odpowiedni fotelik dla dziecka. Zakładka jest dobrze widoczna i czytelna. Wystarczy pisać potrzebne informacje dotyczące wieku, wagi oraz wzrostu malucha. Nigdy nie pozwólny by dziecko jeździło w źle dobranym foteliku. Narażamy bezpieczeństwo dziecka.

Korzystanie z tego typu podpowiedzi zaoszczędzi nam to czasu i nerwów w przypadku konieczności wymiany towaru na inny. Dziecko nie będzie musiało znosić nieprzyjemności związanych z siedzeniem w niedopasowanym foteliku. Być może zapobiegniemy jego niechęci do jazdy w foteliku w ogóle.

3. Foteliki samochodowe Feedo – producenci

Feedo foteliki samochodowe są dostępne produkty kilku znanych marek. Są to:

 • KITE+
 • Römer
 • Nania
 • 4BABY
 • PATRON
 • MAXI-COSI

Nie są to z pewnością wszyscy producenci fotelików samochodowych, jednak pamiętajmy, że są oferowane w Feedo w promocyjnej cenie. Spełniają wszystkie warunki dopuszczenia do użytkowania w UE, a ta są bardzo surowe. Kupując odpowiedni fotelik mamy grarancję, że będzie wytrzymały i bezpieczny.

Warto obejrzeć:

4. Feedo – foteliki samochodowe – cena

Na bezpieczeństwie dziecka nie należy oszczędzać. W ciągu życia dziecka będziemy musieli kilkukrotnie wymienić fotelik, który będzie dostosowany do jego wagi i wzrostu. Podejmując decyzję o zakupie fotelik kierujmy się raczej tym z jakiego materiału jest wyprodukowany, czy ma prostą obsługę i da się go wyczyścić. Foteliki samochodowe w Feedo są oferowane we wszystkich wariantach. Foteliki promocyjne Feedo kosztują o kilkanaście procent taniej, co pozwala nam zaoszczędzić kilkaset złotych. To dużo, więc warto przejrzeć oferty promocyjne Feedo i wybrać coś dla naszego dziecka.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.