Trwa ładowanie...

Facebook uczy jak bezpiecznie korzystać z portalu

Facebook uruchomił specjalną platformę edukacyjną przeznaczoną dla rodziców. Dostępna jest także w polskiej wersji językowej. Znajdą tam oni porady dotyczące bezpiecznego korzystania z tego serwisu.

Zobacz film: "Poznaj fakty o rozwoju dwulatka"

 

1. Lekcje dla rodziców

Na specjalnej platformie o nazwie Portal dla rodziców, dorośli znajdą informacje dotyczące bezpieczeństwa dziecka w sieci. Głównie będą to porady na temat sposobu ochrony dziecka przez niebezpieczeństwami czyhającymi na portalu Facebook. Dorośli dowiedzą się także jak pomóc dzieciom z bezpiecznym korzystaniu z największego portalu społecznościowego.

 

Przeczytaj koniecznie

Serwis zapewnia także rodzicom wsparcie ekspertów. Udzielają oni wielu porad nt. bezpieczeństwa oraz mądrego i odpowiedzialnego korzystania z tego medium.

Z platformy mogą korzystać zarówno osoby zarejestrowane na Facebooku, jak i te, które konta na portalu nie posiadają, ale chcą go lepiej poznać, by pomóc dzieciom z bezpiecznym korzystaniu z sieci.

Portal dla rodziców to miejsce, będące rozwinięciem facebookowej sekcji Centrum Bezpieczeństwa Facebooka, która jest dostępna na serwisie od kilku miesięcy.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.