Trwa ładowanie...

Dramat rodziny Croucher. Po zaginięciu Leah Croucher, jej brat powiesił się

Historia rodziny Croucher jest przerażająca. Najpierw zaginęła 20-letnia Leah, a po 9 miesiącach jej bezskutecznych poszukiwań, życie odebrał sobie jej zrozpaczony brat, Haydon.

Zobacz film: "Wszystko co przyszła mama powinna wiedzieć o karmieniu piersią"

1. Zaginięcie Leah Croucher

Leah miała 20 lat i była dość nieśmiałą dziewczyną, która bardzo kochała swoje rodzeństwo. Przed walentynkami zwierzyła się bratu i matce, że idzie na randkę, jednak nie była podekscytowana, a bardziej zmartwiona. Jej matka uznała, że to spotkanie z kolegą, dlatego nie wypytywała, kim on jest i gdzie wybierają się na spotkanie.

Tego wieczoru była widziana po raz ostatni. Od 14 lutego jej telefon i konto bankowe nie są używane, a po dziewczynie ślad zaginął. Pomimo intensywnych poszukiwań, w które najbardziej był zaangażowany jej brat, 24-letni Haydon, niczego nie udało się ustalić. Policja przeczesała całe miasto, pobliskie lasy, a nawet jezioro.

Leah i Haydon
Leah i Haydon (Facebook)

Po 9 miesiącach bólu i tęsknoty za siostrą, w Haydonie coś pękło. Nie mógł pogodzić się ze stratą siostry.

"Patrząc na niego, widziałam tylko ból, smutek i żal. Nie mógł pogodzić się ze stratą i bezsilnością. Był tak zagubiony i załamany, że pomimo wsparcia rodziny, nie mógł dalej żyć" – mówi jego macocha, Claire.

24-letni Haydon powiesił się. Jego ciało znalazła siostra, której przerażający krzyk wypełnił cały dom. Szybko rozpoczęła reanimacę brata, na miejsce wezwano pogotowie. Było już za późno. Chłopak zmarł w szpitalu.

Rodzina wykonała sobie symboliczne zdjęcie, na którym trzyma ręce razem, aby przypominało im, ze zawsze muszą trzymać się razem i tylko tak poradzą sobie z podwójną stratą.

Rodzina wykonała zdjęcie w szpitalu
Rodzina wykonała zdjęcie w szpitalu (Facebook)

"Jeśli Leah jest z Tobą, opiekujcie się sobą nawzajem i dajcie nam siłę, abyśmy poradzili sobie z waszym odejściem" – napisał w mediach społecznościowych ojciec Haydona i Leah.

Ich rodzina już nigdy nie będzie taka sama, jednak mają nadzieję, że Haydon znalazł ukojenie, a Leah któregoś dnia się odnajdzie.

Zobacz także: Zaginiony chłopiec odnalazł się po 13 latach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.