Trwa ładowanie...

Czy warto wykupić ubezpieczenie, które chroni dziecko 24 godziny na dobę?

Artykuł sponsorowany
(Materiał partnera)

Nieświadome wielu zagrożeń dzieci pozwalają sobie bardzo często na beztroskie zachowania, które mogą skończyć się wypadkiem i licznymi urazami. Nieodzowne w takim przypadku ubezpieczenie, które będzie chroniło dziecko przez 24 godziny na dobę.

W ofercie wielu firm ubezpieczeniowych znajduje się ubezpieczenie specjalnie dopasowane do potrzeb ochrony przed następstwami wypadków dziecka. Pod uwagę brane są w nim najczęstsze dziecięce urazy i koszty leczenia oraz rehabilitacji. Ich Istotnym elementem jest zestaw świadczeń zapewniających szybszy powrót do zdrowia w mieszkaniu lub w szpitalu, z całodobową pomocą specjalistów i zestawem usług. Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie, które będzie chroniło dziecko przez całą dobę?

Brak urazów w wieku dziecięcym? To prawie niemożliwe!

W wieku dziecięcym urazy zdarzają się bardzo często. Każdy z nas pamięta na pewno co najmniej jedno zdarzenie, które skończyło się poważniejszym urazem. Aktywne fizycznie i ciekawe świata dzieci przez nieuwagę mogą się nabawić złamań, zwichnięć lub skręceń. W okresie dziecięcym zdarzają się także oparzenia (np. mlekiem lub wrzątkiem). W skrajnych przypadkach dochodzi również do groźniejszych urazów, wymagających szycia rany lub operacji. Dlatego tak bardzo ważne jest wykupienie ubezpieczenia, które będzie chroniło dziecko całodobowo. Niezależnie (poza drobnymi wyjątkami) od przyczyny urazu uzyskamy dodatkową pomoc, pozwalającą na szybki powrót dziecka do normalnego funkcjonowania

Ubezpieczenie dziecka – na co warto zwrócić uwagę?

Decydując się na konkretną ofertę ubezpieczenia dziecka, warto zwrócić uwagę na zdarzenia podlegające dodatkowej ochronie. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalność zachowań dzieci, należy wybrać takie ubezpieczenie, które zapewni jak najszerszy zakres takiej ochrony. Powinno to być ubezpieczenie, które działa nie tylko w domu, ale również w szkole, na wycieczce, a nawet w trakcie uprawiania przez dziecko sportu. Dzięki niemu w niemal każdej sytuacji będziemy mogli liczyć na wypłatę odszkodowania i uzyskanie szeregu innych świadczeń.

Dodatkowe świadczenia w ramach ubezpieczenia – komfort leczenia dziecka

Ubezpieczenie, które chroni dziecko całodobowo to takie, w ramach którego dostępne są inne świadczenia wspomagające leczenie. Tylko kompleksowe ubezpieczenie pozwoli na szybki powrót do zdrowia. Wiedzą o tym także ubezpieczyciele, którzy stale rozszerzają swoje oferty o opiekę powypadkową oraz specjalistyczną opiekę medyczną. Co powinno w jej ramach być dostępne? Odpowiednio skonfigurowana opieka powypadkowa obejmuje m.in. wizyty lekarskie i opiekę pielęgniarską oraz dostarczenie leków i produktów spożywczych (opłaconych przez właściciela polisy). Dzięki takim świadczeniom dziecko może liczyć na profesjonalną opiekę przez całą dobę. Natomiast opieka medyczna obejmuje przede wszystkim konsultacje z lekarzami różnych specjalności, zabiegi ambulatoryjne, badania laboratoryjne, radiologiczne i ultrasonograficzne, a także tomografię komputerową, rezonans magnetyczny oraz rehabilitację.

Kompleksowe ubezpieczenie dziecka – spokojny sen rodziców

Dzięki świadczeniom dostępnym w ramach ubezpieczenia dziecka, zapewniających całodobową opiekę w przypadku różnych urazów, każdy rodzic może spać spokojnie. Takie ubezpieczenie pozwala na zajęcie się wieloma innymi obowiązkami domowymi i zawodowymi, bez obaw, że ucierpi na tym dziecko. Przykładem kompleksowego ubezpieczenia dziecka przez 24 godziny na dobę jest "Ubezpieczenie dziecka bez przerwy" oferowane przez Nationale-Nederlanden TU S.A.. Oprócz całodobowej ochrony wyróżnia się ono szerokim pakietem świadczeń, jednym z największych na rynku, zapewniającym ochronę dziecka po wypadku i jego powrót do normalnego funkcjonowania.

Wymieniona umowa ubezpieczenia dostępna jest Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe informacje na temat wymienionej umowy znajdują się w: Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Dziecka Bez przerwy. Wszystkie powyższe dokumenty dostępne są na https://www.nn.pl/dla-ciebie/ubezpieczenie-dziecka.html Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; tel. +48 22 522 71 24, fax +48 22 522 11 11, www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000647311, NIP: 525-26-85-595; Kapitał zakładowy – 28 500 000 zł, wpłacony w całości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza