Trwa ładowanie...

Zmarła w dniu pogrzebu ukochanego. Osierociła trójkę dzieci

Narodziny dziecka nie zawsze są radosnym wydarzeniem. Przekonała się o tym Stephanie Caceres, która rodziła zaledwie trzy dni po tym, jak jej partnera zastrzelono w ich domu.

Zobacz film: "Jakie są wskazania do wywołania porodu?"

1. Straciła ukochanego

27-latka z West Palm Beach na Florydzie nie zdążyła przyzwyczaić się do straty ukochanego, Jevaughna Suckoo. Musiała myśleć o swoich bliźniakach i o tym, by wychować ich na dobrych ludzi.

Noworodkami zajmują się dziadkowie
Noworodkami zajmują się dziadkowie (Gofundme)

Jevaughn Jr i Lailah nie byli pierwszymi dziećmi tej pary. Rok wcześniej przyszła na świat ich pierwsza córka – Kailanie. Teraz wychowaniem maluchów miała zająć się sama Stephanie.

Zobacz także:

Dziecko może się przegrzać nie tylko w samochodzie. Matka opisała, co stało się z jej córką

"Słyszałam rodziców, którzy mówili o tym, że ich dzieci robiły to czy tamto ze swoimi ojcami. Moje nie otrzymały takiej szansy, nawet Kailanie. Jevaughn miał plany dotyczące jej gry w piłkę nożną w przyszłym roku. Zawsze mówił, że będzie trenerem Kailanie. A teraz odszedł na zawsze. To nie fair!" - napisała kobieta na Facebooku.

Kobieta spędziła ze swoimi dziećmi zaledwie kilka dni
Kobieta spędziła ze swoimi dziećmi zaledwie kilka dni (Gofundme)

Stephanie dodała, że to będzie najtrudniejsza "bitwa" w jej życiu.

"Nie mamy już domu, to po prostu miejsce zamordowania ojca moich dzieci" - mówiła. Nie chciała wracać w miejsce, gdzie mordercy zostawili jej ukochanego w kałuży krwi.

Sprawdź również:

Popularny składnik słodkich czekoladek. Wyjątkowo szkodliwy dla zdrowia

2. Dzieci zostały same

"Nie mam pojęcia, jak ktoś mógł zabić ojca trójki dzieci – zwłaszcza bliźniaków, które nie miały nawet szansy zobaczyć swojego taty. Próbuję wytrzymać, ale to naprawdę trudne..." - dodała.

Stephanie zmarła w dniu pogrzebu jej ukochanego
Stephanie zmarła w dniu pogrzebu jej ukochanego (Facebook @stephanie.caceres.9)

Niestety, nie to było najgorsze. 14 lipca 2017 roku Stephanie zrobiono cesarskie cięcie. W niedługim czasie w organizmie wystąpiła infekcja. Zaledwie 12 dni po porodzie, w dniu pogrzebu ich taty, kobieta zmarła. 26 lipca br. osierociła trójkę dzieci.

Nie jesteśmy klonami, jesteśmy siostrami bliźniaczkami!
Nie jesteśmy klonami, jesteśmy siostrami bliźniaczkami! [8 zdjęć]

Te dwie dziewczyny wiedzą, że mogą na siebie liczyć w każdej chwili. Zawsze czują, że u drugiej dzieje

zobacz galerię

"U Stephanie rozwinęła się infekcja. Natychmiast przewieziono ją na oddział intensywnej terapii. Dzielnie walczyła do końca. Noworodki spędziły z nią cztery dni" - mówiła Lina Niemczyk, organizatorka zbiórki pieniędzy na rzecz maluchów.

Mężczyznę zastrzelono we własnym domu
Mężczyznę zastrzelono we własnym domu (Facebook @Geechi Liberace)

Ta historia wzrusza każdego. Teraz rodzina i przyjaciele walczą o zapewnienie jak najlepszych warunków do życia dla trójki dzieci. Trwa zbiórka środków pieniężnych na najpotrzebniejsze przedmioty. Wychowaniem maluchów zajęli się dziadkowie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.