Trwa ładowanie...

Zamienił rocznego synka w olimpijczyka

 Magdalena Bury
05.08.2016 13:52
Zamienił rocznego synka w olimpijczyka
Zamienił rocznego synka w olimpijczyka (Facebook)

Nie tylko trening czyni mistrza. Te przeurocze zdjęcia pokazują, że odrobina kreatywności wystarczy, by z rocznego dziecka zrobić... olimpijczyka!

1. Roczne dziecko jako olimpijczyk

41-letni Lawrence stworzył niezwykłą sesję zdjęciową swojego synka Rockwella. Jej tematem przewodnim są tegoroczne igrzyska olimpijskie w Rio. W rolę jednego ze sportowców wciela się roczne dziecko.

(Facebook)

Kreatywny tata na zdjęciach pokazuje wiele sportów olimpijskich: gimnastykę, siatkówkę plażową czy podnoszenie ciężarów.

Zobacz film: "Jak zaaranżować pokój dla niemowlaka?"
Facebook
Facebook

Mężczyzna jest nie tylko fotografem, ale i dyrektorem artystycznym. Przede wszystkim jednak jest ojcem szóstki dzieci. Sesja zdjęciowa była w całości jego pomysłem.

Facebook
Facebook

Większość osób uważa, że igrzyska olimpijskie to tylko gimnastyka, bieganie i pływanie. Fotograf chciał więc uniknąć tego rodzaju opinii. Z małą pomocą programu do obróbki zdjęć stworzył ze swoim synem nadzwyczajne zdjęcia.

Facebook
Facebook

Mały Rockwell podnosi na nich ciężary, balansuje na drążku czy trenuje skoki w dal w piasku. Sesja małego modela odbyła się w przydomowym ogrodzie.

Facebook
Facebook

W przyszłości fotograf marzy o stworzeniu zdjęć swoich kolejnych dzieci. Chce pokazać, że olimpiada to nie tylko sport, ale i zabawa.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze