Trwa ładowanie...

Zamienił rocznego synka w olimpijczyka

Nie tylko trening czyni mistrza. Te przeurocze zdjęcia pokazują, że odrobina kreatywności wystarczy, by z rocznego dziecka zrobić... olimpijczyka!

Zobacz film: "Jak pozbyć się ciemieniuchy?"

1. Roczne dziecko jako olimpijczyk

41-letni Lawrence stworzył niezwykłą sesję zdjęciową swojego synka Rockwella. Jej tematem przewodnim są tegoroczne igrzyska olimpijskie w Rio. W rolę jednego ze sportowców wciela się roczne dziecko.

(Facebook)

Kreatywny tata na zdjęciach pokazuje wiele sportów olimpijskich: gimnastykę, siatkówkę plażową czy podnoszenie ciężarów.

Facebook
Facebook

Mężczyzna jest nie tylko fotografem, ale i dyrektorem artystycznym. Przede wszystkim jednak jest ojcem szóstki dzieci. Sesja zdjęciowa była w całości jego pomysłem.

Facebook
Facebook

Większość osób uważa, że igrzyska olimpijskie to tylko gimnastyka, bieganie i pływanie. Fotograf chciał więc uniknąć tego rodzaju opinii. Z małą pomocą programu do obróbki zdjęć stworzył ze swoim synem nadzwyczajne zdjęcia.

Facebook
Facebook

Mały Rockwell podnosi na nich ciężary, balansuje na drążku czy trenuje skoki w dal w piasku. Sesja małego modela odbyła się w przydomowym ogrodzie.

Facebook
Facebook

W przyszłości fotograf marzy o stworzeniu zdjęć swoich kolejnych dzieci. Chce pokazać, że olimpiada to nie tylko sport, ale i zabawa.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.