Trwa ładowanie...

Wydawnictwo Zielona Sowa zaprasza na 15. Targi Książki w Krakowie

Targi odbędą się w dniach 3-6 listopada. Na stoisku A44 będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi proponowanymi przez Zieloną Sowę oraz na spotkać się z autorami.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

Harmonogram Targów:

1. Czwartek - Niedziela (3-6.11)


Specjalnie dla Czytelników Wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało konkurs z nagrodami. Każdego dnia Targów do wygrania będzie maskotka jednego z bohaterów książek Holly Webb – labradora Czarusia, tytułowego bohatera książki „Czaruś, mały uciekinier”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na stoisku A44 kupić dowolną książkę Holly Webb oraz wypełnić kupon konkursowy. Każdego dnia będą losowane nagrody, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie bądź e-mailowo. Promocja akcji na stronie internetowej Zaopiekuj się mną.

2. 
Sobota (05.11)


10:30 – Małgorzata Skowrońska, ks. Robert Nęcek – Niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą. „Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci”
12:30 – Sekrety! Tajne organizacje! Niebezpieczeństwo! Spotkanie z Agnieszką Stelmaszyk, autorką kolejnej części bestsellerowej serii „Kroniki Archeo”.
14:30 – Lubisz zagadki, rebusy czy wierszyki? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie z Marcinem Przewoźniakiem – autorem licznych propozycji i inspiracji do zabaw z dziećmi.

3. Niedziela (06.11)


12:00 – Ulubione wiersze z dzieciństwa Anny Dereszowskiej. Promocja książki „Baśnie mojego dzieciństwa”.

Zapraszamy!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.