Wydawnictwo Zielona Sowa zaprasza na 15. Targi Książki w Krakowie

Targi odbędą się w dniach 3-6 listopada. Na stoisku A44 będzie można zapoznać się z nowościami wydawniczymi proponowanymi przez Zieloną Sowę oraz na spotkać się z autorami.

Harmonogram Targów:

Polecane wideo:

Czwartek - Niedziela (3-6.11)


Specjalnie dla Czytelników Wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało konkurs z nagrodami. Każdego dnia Targów do wygrania będzie maskotka jednego z bohaterów książek Holly Webb – labradora Czarusia, tytułowego bohatera książki „Czaruś, mały uciekinier”. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy na stoisku A44 kupić dowolną książkę Holly Webb oraz wypełnić kupon konkursowy. Każdego dnia będą losowane nagrody, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie bądź e-mailowo. Promocja akcji na stronie internetowej Zaopiekuj się mną.


Sobota (05.11)


10:30 – Małgorzata Skowrońska, ks. Robert Nęcek – Niezwykłe spotkanie z wyjątkową osobą. „Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci”
12:30 – Sekrety! Tajne organizacje! Niebezpieczeństwo! Spotkanie z Agnieszką Stelmaszyk, autorką kolejnej części bestsellerowej serii „Kroniki Archeo”.
14:30 – Lubisz zagadki, rebusy czy wierszyki? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie z Marcinem Przewoźniakiem – autorem licznych propozycji i inspiracji do zabaw z dziećmi.

Niedziela (06.11)


12:00 – Ulubione wiersze z dzieciństwa Anny Dereszowskiej. Promocja książki „Baśnie mojego dzieciństwa”.

Zapraszamy!

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Znak zodiaku Panna

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej...