Trwa ładowanie...

W tej rodzinie trzy pary bliźniąt przyszły na świat tego samego dnia

 Magdalena Bury
18.04.2017 12:44
Craig i Carrie wychowują teraz sześcioro dzieci
Craig i Carrie wychowują teraz sześcioro dzieci (Facebook)

28 lutego to wyjątkowa data dla tej rodziny. To właśnie tego dnia obchodzone są urodziny wszystkich dzieci Craiga i Carrie Kosinskich. Trzy pary bliźniąt przyszły na świat kolejno w 2013, 2014 i 2016 roku. Taka historia nie zdarza się zbyt często!

1. Zaadoptujcie moje dzieci

Cztery lata temu do rodziny Kosinskich zgłosiła się kobieta, która chciała oddać swoje dzieci do adopcji. "Powiedziała, że jest w ciąży i że nie może dać maluchom życia, na które zasługują. Właśnie dlatego postanowiła je oddać” - mówiła Carrie Kosinski w rozmowie z "Today”.

Sprawdź również:

Tak wygląda adopcja po polsku

Para planowała mieć swoje dzieci biologiczne, jednak prośba kobiety wszystko zmieniła. Carrie i Craig zgodzili się przyjąć bliźnięta.

Zobacz film: "Trzykrotnie urodziła bliźniaki!"
Dwie pary bliźniąt zostały adoptowane
Dwie pary bliźniąt zostały adoptowane (Facebook)

Adalynn i Kenna przyszli na świat 28 lutego 2014 roku. Rok wcześniej tego samego dnia kobiecie urodziły się bliźniaczki JJ i CeCe.

2. Mają państwo bliźniaki

Para Kosinski zaadoptowała maluchy, gdy miały trzy miesiące. W 2015 roku biologiczna matka bliźniaków ponownie zgłosiła się do Carrie i Craiga. Tym razem zapytała, czy są gotowi przyjąć do siebie starsze rodzeństwo Adalynn i Kenny. JJ i CeCe miały wtedy dwa lata. Para zdecydowała, że nie będzie rozdzielać dzieci. Zaadoptowali więc kolejną parę bliźniąt.

Zobacz także:

Wzruszające zdjęcie ojca z synem. Portal je usunął

We wrześniu 2015 roku dowiedzieli się, że sami spodziewają się dziecka. Badanie USG wykazało, że będą to bliźniaki. "Byliśmy w szoku, ale też bardzo szczęśliwi” - relacjonuje kobieta.

Adoptując kolejną parę bliźniąt, nie wiedzieli że sami spodziewają się dziecka
Adoptując kolejną parę bliźniąt, nie wiedzieli że sami spodziewają się dziecka (Facebook)

Poród zaplanowano na 12 czerwca 2016 roku. Problemy z wodami płodowymi uniemożliwiły jednak donoszenie ciąży do końca. Po sześciu tygodniach spędzonych na łóżku szpitalnym, kobiecie zrobiono cesarskie cięcie.

Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich
Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich [6 zdjęć]

Maria Clara i Maria Eduarda to bliźniaczki syjamskie z Salvadoru w Brazylii. Na zdjęciu mają trzy miesiące

zobacz galerię

Bliźniaczki Clarissa i Karraline przyszły na świat 28 lutego 2016 roku jako wcześniaki. Teraz cała szóstka dzieci państwa Kosinskich obchodzi urodziny tego samego dnia.

Teraz państwo Kosinski wychowują trzy pary bliźniąt
Teraz państwo Kosinski wychowują trzy pary bliźniąt (Today.com)

"Każde z naszych dzieci jest inne, ale wszystkie kochamy tak samo. Nie chcielibyśmy, by nasze życie wyglądało inaczej” - mówią rodzice.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze