Trwa ładowanie...

Urodziła trojaczki. Wróciła do formy 5 miesięcy po porodzie

Avatar placeholder
09.01.2019 14:51
Powrót do formy po ciąży
Powrót do formy po ciąży (instagram.com)

Ramie Snodgrass ma 35 lat i pięć miesięcy temu została mamą trojaczków. Gdy kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży mnogiej była bardzo zaskoczona. Teraz pokazuje jak wygląda jej ciało po ciąży.

1. Trojaczki na pokładzie

Ramie wspomina, że ona i jej partner Brad bardzo chcieli mieć dziecko. Gdy na USG okazało się, że Ramie jest w ciąży, byli szczęśliwi. Kolejne badanie pokazało, że zostaną rodzicami nie jednego, a trojga dzieci. Początkowo byli przerażeni tą wizją, ale uświadomili sobie, że ta ciąża jest cudem.

Lekarze zaproponowali parze opcję selektywnego zmniejszenia ciąży, czyli przerwanie ciąży dla dwóch płodów, tak aby trzeci mógł mieć największe szanse na przeżycie. Ramie i Brad odrzucili ten pomysł.

Na świat przyszły trojaczki - Anna, Justin i Connor. Ramie chętnie pokazuje życie swojej rodziny na Instagramie. Znajdziemy tam zdjęcia jej dzieci w różnych, pięknych stylizacjach. Ramie pokazała też jak zmieniło się jej ciało od czasu porodu. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy.

2. Brzuch po ciąży

Zobacz film: "Modelka pokazuje ciało po ciąży"

Zdjęcie zamieszczone na Instagramie podzielone jest na dwie części. Po lewej stronie widzimy Ramie w ostatnich tygodniach ciąży, po prawej po 5 miesiącach od urodzenia bliźniaków. W komentarzach ludzie nie mogą uwierzyć jak szybko udało się Ramie wrócić do wyglądu sprzed ciąży.

Ramie pokazuje jak wygląda jej ciało po ciązy
Ramie pokazuje jak wygląda jej ciało po ciązy (instagram.com)

Mama trojaczków mówi, że swój wygląd zawdzięcza opiece nad dziećmi. Regularnie nosi Annę, Connora i Justina na rękach, dźwiga też wielkie torby z pieluchami i pcha wózek przeznaczony dla trojaczków. Dzięki tym aktywnościom fizycznym Ramie szybko zrzuciła nadprogramowe kilogramy.

Jak sama przyznaje opieka nad trojaczkami wymaga od niej więcej energii niż jakiekolwiek ćwiczenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Poznaj niesamowite historie:

Polecane dla Ciebie