Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Reklama Skittles na Dzień Mamy. Kobieta karmi syna cukierkami przez pępowinę

Nie wszystkie reklamy z okazji Dnia Mamy są wzruszające, sentymentalne i przyjemne w odbiorze. Twórcy reklamy Skittles opublikowali swoją propozycję, po czym w błyskawicznym tempie postanowili zrezygnować z emisji pomysłu. Dlaczego usunęli ze swojego profilu na YouTubie nową reklamę?

1. Cukierki przez pępowinę

Dzień Mamy w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest w drugą niedzielę maja. Z tej okazji wiele firm, marek, czy sklepów próbuje promować swój produkt. nawiązując do dnia, który dla większości społeczeństwa wiąże się z wieloma dobrymi, a nawet wzruszającymi wspomnieniami. Nie każdy jednak podobnie podchodzi do tego święta.

Twórcy reklamy Skittles postanowili nieco ironicznie podejść do "ckliwych" reklam ukazujących się z okazji Dnia Mamy, a w zasadzie wyśmiać je. Jak się jednak okazało, ich poczucie humoru nie zostało zbyt dobrze odebrane przez społeczeństwo.

Koniecznie przeczytaj:

Wideo Skittles na Dzień Mamy ukazuje siedzącego na kanapie dorosłego mężczyznę z mamą. Kobieta zjada cukierki, po czym syn prosi, aby robiła to szybciej i częściej. Najważniejszym elementem jest to, że syn, mimo swojego wieku, wciąż połączony jest pępowiną ze swoją rodzicielką.

Na początku syn zgaduje, jakiego koloru cukierki zjada jego mama. Następnie mówi: "Och mamo, uwielbiam jeść Skittles za każdym razem, kiedy je jesz", na co mama odpowiada "Uwielbiam, jak jesz Skittles, za każdym razem, gdy ja jem Skittles".

Dziadek z reklamy Allegro we wzruszającym apelu do wszystkich wnuków
Dziadek z reklamy Allegro we wzruszającym apelu do wszystkich wnuków [4 zdjęcia]

Jakiś czas temu Robert Mazurkiewicz stał się jednym z najsłynniejszych dziadków w Polsce i na świecie....

zobacz galerię

Na koniec z ust syna pada zdanie: "Och, tęsknie za tatą" – które dla większości osób jest zupełnie niezrozumiałe w kontekście całej reklamy. Nie sposób też nie wspomnieć, że mężczyzna posiada nieco psychopatyczny wyraz twarzy, a na licu jego mamy pojawiają się dość niepokojące grymasy.

Zobacz także:

2. Fala krytyki

Głosy społeczeństwa były niemalże jednoznaczne. Większość osób określiła reklamę jako obrzydliwą, niepoprawną i dziwną. W mediach toczy się dyskusja, czy taki materiał powinien być ukazywany w trakcie przerw w telewizji.

Film był umieszczony na oficjalnym kanale Skittles na YouTubie, jednak bardzo szybko został z niego usunięty. Powód? Zbyt duża liczba negatywnych komentarzy. Wielu medioznawców zastanawia się obecnie, czy firma nie zrobiła tego specjalnie, aby wzbudzić większe zainteresowanie swoim produktem.

Reklama Skittles na Dzień Mamy
Reklama Skittles na Dzień Mamy (YouTube)

Obecnie reklama została okrzyknięta jedną z najgorszych w historii. Jednak jak wiadomo, w internecie nic nie jest w stanie zniknąć na zawsze. A więc zapraszamy do jej obejrzenia.

Czy ta reklama zwiększyła waszą ochotę na te pyszne, kolorowe cukierki?

Zobacz film: "Reklama Skittles z okazji Dnia Mamy"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.