Trwa ładowanie...

Olivia Wilde skrytykowana za pocałowanie syna w usta. “To nie jest dobre dla niego”

“Daj mamie buziaka” - matki niejednokrotnie zwracają się z taką prośbą do swoich dzieci. Jest to naturalny wyraz przywiązania i miłości. Okazuje się, że nie wszyscy podzielają tę opinię. Zdjęcie, na którym widać, jak aktorka Olivia Wilde całuje syna w usta, wywołało burzę.

Zobacz film: "Pierwszy pocałunek. Niektórzy chcą o nim zapomnieć"

Amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa opublikowała na swoim koncie na Instagramie fotografię, na której widać, jak podczas kąpieli całuje swojego 3-letniego syna Otisa w usta. Pod zdjęciem pojawiło się morze komentarzy.

1. “Czysta miłość”

Część internautów jest zachwycona zachowaniem aktorki, co pokazują takie wypowiedzi jak: “Uwielbiam to zdjęcie, jest piękne!”, “Czysta miłość!”, “Mam nadzieję, że twoje dziecko spojrzy kiedyś na to zdjęcie i zobaczy, jak bardzo go kochasz”. Ich zdaniem buziak to przejaw więzi pomiędzy matką a dzieckiem.

Zdjęcie Wilde całującej syna wywołało burzę
Zdjęcie Wilde całującej syna wywołało burzę (Instagram / @oliviawilde)

Niektórzy przyznali, że postępują tak samo jak Wilde. Co więcej, nie wyobrażają sobie nie całować bliskich w usta.

“Całuję moje dziecko każdego dnia”, “Pomimo że mam już 26 lat, wciąż całuję moją mamę w usta. Jest mi wstyd za ludzi, którzy usiłują nadać tej wyjątkowej chwili negatywny wydźwięk” - to tylko dwa z kilkuset komentarzy, których autorzy popierają postawę Olivii Wilde i, jak widać, sami też ten zwyczaj praktykują.

10 największych błędów wychowawczych, którymi krzywdzisz swoje dziecko
10 największych błędów wychowawczych, którymi krzywdzisz swoje dziecko [11 zdjęć]

Wychowanie dziecka to bardzo skomplikowany proces, który wymaga od rodzica przemyślanych decyzji. W końcu...

zobacz galerię

2. “To obrzydliwe”

Jednak część osób obserwujących profil aktorki jest oburzona. Ich zdaniem nie powinno się całować dzieci w usta. Według nich to zachowanie nie jest ani normalne, ani naturalne. Jest dziwne i zakrawa o seksualizację dzieci. Pod zdjęciem pojawiły się krytyczne komentarze w stylu: “To obrzydliwe”.

Jedna z internautek zaapelowała: “Nie całujmy dziecka w usta. Ono wtedy myśli, że mamusia całuje je tak jak tatusia”, inna dodała: “Całujesz twoje dziecko jak męża. To nie jest dobre dla niego”. Tym samym próbowała przekonać, że pocałunek osób dorosłych nie różni się od buziaka, który rodzic daje dziecku. Jeszcze inni zwrócili uwagę, że jest on “niehigieniczny”. W obronie aktorki jeden z internautów napisał: “On ma 3 lata, nie 18. Wyluzujcie”.

Przeczytaj też:

3. “Żyję po swojemu”

Oliwia Wilde, która oprócz Otisa ma córkę Daisy, nie wstydzi się pokazywać kulis swojego prywatnego życia w internecie. W mediach społecznościowych opublikowała nawet zdjęcia, na których widać, jak karmi piersią. W wywiadzie dla “ELLE” przyznała, że nie przejmuje się opiniami innych ludzi. “To moje życie. Żyję po swojemu” - stwierdziła.

Wyraź swoje zdanie na ten temat — weź udział w naszej sondzie:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.