Trwa ładowanie...

Kupowała kwiaty na grób synka. To usłyszała od obcej kobiety

Avatar placeholder
01.10.2023 16:32
Obca kobieta zaczepiła ją podczas zakupów. Nie była w stanie uwierzyć w jej słowa
Obca kobieta zaczepiła ją podczas zakupów. Nie była w stanie uwierzyć w jej słowa (Getty Images / TikTok)

W naszej codzienności zdarzają się sytuacje, które wydają się niezrozumiałe, a nawet niemożliwe do wyjaśnienia. Zbiegi okoliczności, które bywają nieprawdopodobne, a jednak mają miejsce. Tego typu doświadczenie spotkało Lanę, mieszkankę Sydney. To, co wydarzyło się w jej życiu, przekroczyło granice wyobraźni i na zawsze zmieniło jej codzienność.

spis treści

1. Niespodziewane spotkanie z nieznajomą

Zazwyczaj podczas robienia zakupów w supermarkecie nie zwracamy uwagi na obcych ludzi. Dlatego też, kiedy pewnego dnia nieznajoma kobieta zaczepiła Lanę w sklepie, ta poczuła się zaskoczona i nieco zmieszana. Jak sama przyznaje w swoim filmiku na TikToku, trzy miesiące wcześniej przeszła przez straszliwą tragedię - straciła swoje dziecko.

Tego dnia Lana poszła do supermarketu z konkretnym celem - chciała kupić kwiaty, które zamierzała złożyć na grobie swojego syna. W trakcie zakupów podeszła do niej obca kobieta. Przyjrzała się jej uważnie, od góry do dołu, a następnie oznajmiła, że Lana jest w ciąży. Było to dla niej całkowicie zaskakujące i dezorientujące.

Zobacz film: "Defekty odporności u dzieci"

Jak relacjonuje Lana, nieznajoma zaczepiła ją w sklepie, mówiąc: "Cześć, przepraszam, że przeszkadzam, ale jestem medium i wyczuwam różne rzeczy. Zastanawiałem się, czy to może zabrzmieć konfrontacyjnie, ale czy ostatnio robiłaś test ciążowy?".

2. Wykonanie testu ciążowego

Mieszkanka Sydney była tak zaskoczona tym, co usłyszała, że postanowiła posłuchać rady kobiety, która twierdziła, że jest medium. Kupiła więc test ciążowy, mimo że była przekonana, że nie jest w ciąży. Jednak to spotkanie tak bardzo ją zaniepokoiło, że postanowiła upewnić się.

@lanaabiancaa What?! Legged it to get a test immediately! #pregnancytest #pregnancytestresults #lifeafterloss #3monthspostpartum ♬ Get You The Moon - Kina

W swoim filmie na TikToku Lana pokazuje, jak wykonuje test ciążowy. Zwraca się bokiem do kamery i pyta, czy wygląda na ciężarną. Sama szybko dochodzi do wniosku, że na pewno nie. Mimo to decyduje się na wykonanie testu, choć jest przekonana, że wynik będzie negatywny.

Przez trzy minuty intensywnie obserwuje test. Na jej twarzy maluje się szok i niedowierzanie. Test pokazuje, że jest w ciąży. Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała. Zaskoczenie miesza się z radością, a Lana zalewa się łzami. Nie może doczekać się, kiedy podzieli się tą niespodziewaną nowiną ze swoim partnerem.

3. Viralowe nagranie przyszłej mamy

Łzy radości mieszały się z niedowierzaniem. Cała sytuacja wydawała się niemożliwa, ale Lana naprawdę była w ciąży! Nagranie, w którym opowiadała o swojej niewiarygodnej historii, zyskało ogromną popularność. Obejrzało je ponad 20 milionów osób, a pod filmem pojawiło się ponad 22 tysiące komentarzy.

Niektórzy z widzów podzielili się swoimi podobnymi doświadczeniami, a większość życzyła Lanie pomyślnej ciąży i zdrowego dziecka. Po stracie swojego syna, w życiu kobiety pojawił się promyczek nadziei.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze