Trwa ładowanie...

Nikt nie wierzy, że są bliźniakami. Tak bardzo się różnią

 Agnieszka Gotówka
31.03.2017 13:57
Brayden i Cameron
Brayden i Cameron (youtube.com)

Narodziny takich bliźniąt to ekstremalna rzadkość. Jedno dziecko jest białe, drugie – Mulatem. Rodzice zdecydowali się pokazać swoje pociechy światu, by uczulić ludzi na inność.

Jessica i Daunte Norman z Milwaukee (Stany Zjednoczone) są rodzicami trójki dzieci. Kobieta ma jasną cerę, mężczyzna jest Afroamerykaninem. Ich starsza córka podobna jest do mamy.

Gdy Jessica zaszła w kolejną ciążę, wszyscy zastanawiali się, jak będą wyglądać nowi członkowie rodziny. Bardzo szybko bowiem okazało się, że kobieta spodziewa się bliźniąt. Nikt jednak nie podejrzewał, że chłopcy będą aż tak różni.

Zobacz również:

Zobacz film: "Trzykrotnie urodziła bliźniaki!"

Położna, która pomagała im przyjść na świat, na początku nie mogła uwierzyć, że asystowała przy tak niezwykłych narodzinach. Jedno z dzieci upodobniło się barwą skóry do mamy, drugie do taty.

Rodzice wyjątkowych bliźniąt przyznali, że gdy otrząsnęli się z pierwszego szoku, bardzo ucieszyli się z zaistniałej sytuacji.

Poznaj niesamowite bliźnięta
Poznaj niesamowite bliźnięta [7 zdjęć]

Statystyki pokazują, że bliźniaki rodzą się średnio raz na 80 porodów. Każde dziecko jest wyjątkowe,

zobacz galerię

1. Miejska sensacja

Jeden z chłopców ma ciemne oczy i czarne włosy, a jego skóra ma czekoladową barwę. Jego brat zachwyca jasną blond fryzurą. W ten sposób rodzina nigdy nie ma problemu z ich odróżnieniem.

Przeczytaj także:

Chłopcy mają dzisiaj ponad rok, ale dopiero niedawno ich rodzice zgodzili się na publiczne wystąpienie. Powód? Wszędzie, gdzie rodzina pojawia się w komplecie, wzbudza sensację. I nie zawsze są to miłe reakcje. Zdarza się, że ludzie zbyt intensywnie się im przyglądają lub wręcz wskazują bliźnięta placem. Dzieci nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje.

Brayden i Cameron
Brayden i Cameron (youtube.com)

I choć Jessica i Daunte są zachwyceni swoimi dziećmi, to postanowili podzielić się rodzinną historią z innymi. Chcieli, by ludzie w ten sposób zrozumieli, że inność powinna być bardziej tolerowana. Doradzają również tym rodzicom, których dzieci w jakikolwiek sposób się wyróżniają. Namawiają, by byli z nich dumni i to samo wpajali swoim pociechom.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze