Trwa ładowanie...

Maluch na USG pokazuje "rogi"

Kiedy dziecko w łonie mamy kopie, często żartobliwie mówi się, że będzie piłkarzem. W przypadku pary z Utah w USA można przypuszczać, że ich potomek będzie… fanem mocnej muzyki!

Zobacz film: "Rozwój odporności u dzieci"

Na zdjęciu widać, jak dziecko wykonuje gest "rogi"
Na zdjęciu widać, jak dziecko wykonuje gest "rogi" (Facebook)

Rodzice byli bardzo zaskoczeni, kiedy podczas USG nienarodzony maluch pokazał ciekawy gest. Jego mały i serdeczny palec były wyprostowane, reszta zgięte, co wyglądało jak gest "rogów" (tzw. Mano cornuta), kojarzony ze społecznością fanów muzyki heavymetalowej.

Zobacz także:

- Zareagowałam trudnym do powstrzymania chichotem, następnie niedowierzaniem i jeszcze większą dawką śmiechy! - powiedziała Makelle Ahlin, przyszła mama. Dodała, że najpierw zauważył to mąż, który był tak samo zaskoczony, jak i podekscytowany.

Rodzice zapewniają, że nie jest to fotomontaż i dodają, że posiadają oryginalną papierową wersję zdjęcia.

1. Przekaz z życia płodowego

Makelle to kolejna mama, która podzieliła się w mediach społecznościowych nietypowym zdjęciem z USG. Pisaliśmy o przypadku, gdy nienarodzone dziecko pokazało rodzicom kciuk w górę oraz o bliźniętach, które już w łonie mamy trzymały się za ręce, co udało się uchwycić podczas badania.

Kilka miesięcy temu sieć obiegło zdjęcie, na którym widać, że nóżki płodu znajdują się poza macicą. Okazało się, że to bardzo rzadkie schorzenie, które w medycnie zostało opisane zaledwie 26 razy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.