Trwa ładowanie...

Niewiarygodne! Ten noworodek zaczął chodzić zaraz po urodzeniu

Zgodnie z tym, co twierdzą pediatrzy, dziecko zaczyna chodzić ok. 12 miesiąca życia. Czasem postawienie pierwszego kroku zajmuje mu więcej czasu, a czasem nieco mniej. Jednak to dziecko urodzone w New Delhi jest zaprzeczeniem tego, co do tej pory wiedzieliśmy o nauce chodzenia. Tylko spójrzcie!

Zobacz film: "Jak kąpać niemowlę w wiaderku?"
Czy chodzenie na palcach to zły objaw?
Czy chodzenie na palcach to zły objaw? [5 zdjęć]

Czy moje dziecko chodzi prawidłowo? Czy stąpanie na palcach jest normalne? Takie pytania zadaje sobie

zobacz galerię

Nowo narodzone dzieci z trudnością otwierają oczy, co dopiero mówić o jakiejkolwiek koordynacji ruchowej. Jednak w stolicy Indii urodziło się dziecko, które zaskoczyło obecnych przy porodzie lekarzy. Kiedy jedna z pielęgniarek położyła dziecko na swoim przedramieniu, malec, który od razu poczuł twardą powierzchnię pod stopami zaczął poruszać nogami i iść!

Zobacz także:

Film, na którym dziecko urodzone kilka minut orzed nagrywaniem nieporadnie przebiera nóżkami jest już hitem na portalach społecznościowych. Niewiarygodne, prawda?

Zobacz, jak dziecko, które urodziło się kilka minut wcześnie zaczęło chodzić! ⬇

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.