Trwa ładowanie...

Na zdjęciu z USG pokazała ''rogi''. Jak teraz wygląda?

Avatar placeholder
12.07.2021 16:51
Na zdjęciu z USG pokazała ''rogi''. Jak teraz wygląda?
Na zdjęciu z USG pokazała ''rogi''. Jak teraz wygląda? (dailymail.co.uk)

Isla Langham już w łonie swojej mamy zdradziła swoje upodobania muzyczne. Na USG zrobionym w 24 tygodniu ciąży, dziewczynka pokazała ''rogi'', znak często używany przez fanów ciężkiej muzyki. Jak dziewczynka wygląda teraz? Czy jej gust muzyczny się zmienił?

spis treści

1. Rockowa dziewczynka

Jodie Lee i jej partner Davie Langham z East Sussex, pochwalili się w internecie zdjęciem z USG. Widać na nim ich córkę, która wykonuje gest ''rogów''. Młodzi rodzice byli zachwyceni i wzruszeni, gdy zobaczyli swoją córkę na skanie.

Isla już w łonie matki miała określony gust muzyczny
Isla już w łonie matki miała określony gust muzyczny (dailymail.co.uk)
Zobacz film: "BEZPŁATNE WEBINARIUM: Wakacje z maluchem - o czym pamiętać?"

Jodie opowiadała w wywiadzie, że podczas badania dziewczynka nie chciała pokazać twarzy. Gdy Jodie delikatnie szturchnęła brzuszek i powiedziała: ''Czy możesz pokazać mamie i tacie, że nic ci nie jest?''. Gdy tylko to powiedziała, mała Isla podniosła rękę i wykonała ten uroczy gest.

Davie był bardzo wzruszony podczas badania. Ledwo powstrzymał łzy. Jak rockowa dziewczynka wygląda teraz?

2. Muzyka to całe jej życie

Gdy Jodie była w ciąży często słuchała składanek nagranych dla niej przez Daviego. Muzyka to całe jego życie. Śpiewa w kapeli, gra na instrumentach, zajmuje się też produkcją muzyki. Jodie zakładała słuchawki na rosnący brzuch i włączała córce muzykę - od Michaela Jacksona po Andreę Bocelliego. Podobno muzyka operowa wpływa dobrze na rozwój układu nerwowego u dzieci.

Teraz, gdy Isla ma już 3 lata, rodzice mówią, że ma obsesję na punkcie muzyki. Gdy tylko słyszy dźwięki zaczyna rytmicznie podrygiwać. Uwielbia, gdy tata gra dla niej na instrumentach. Jodie i Davie śmieją się, że reaguje nawet na muzykę dobiegającą z przejeżdżającego samochodu.

Gdy byli na wakacjach, dołączyła na scenie do tłumu 200 tańczących osób. W ogóle nie jest nieśmiała.

Zdjęcie z pamiętnego USG wisi na ścianie w domu Jodie, Daviego i Isli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze