Trwa ładowanie...

Michalina walczy o życie. Pomóżmy jej!

Michalinka ma trzy miesiące. Potrzebuje natychmiastowej operacji. Bez niej dziewczynka umrze. By zabieg mógł się odbyć, potrzeba jeszcze 80 tys. złotych. Pieniądze muszą zostać zebrane w ciągu kilku godzin.

Zobacz film: "Echokardiografia dziecięca"

Stan dziewczynki jest krytyczny. W ciągu kilku godzin musi mieć wykonaną tzw. operację Glenna z przeszczepieniem tętnicy wieńcowej. Zabieg stanowi drugi etap leczenia wady serca Michaliny. Jest niezwykle ryzykowny, ale bez niego dziecko nie ma szans na przeżycie.

Przeczytaj również:

Michalina urodziła się w Munster, najlepszym ośrodku kardiochirurgicznym w Europie. Dziewczynka ma tylko połowę serduszka. Wada jest niezwykle skomplikowana. Niewiele jest dzieci na świecie, które z nią żyją. Profesor Edward Malec oraz dr Katarzyna Januszewska z całych sił walczą jednak, by Michalinka wróciła z rodzicami do domu.

Michalina urodziła się z niedorozwojem lewej strony serca wraz z hipoplazją aorty
Michalina urodziła się z niedorozwojem lewej strony serca wraz z hipoplazją aorty (Facebook)

Koszty pobytu w niemieckiej klinice są ogromne. Dług rodziców wobec szpitala stale rośnie. Jeśli na konto ośrodka nie wpłyną pieniądze, operacja nie zostanie przeprowadzona. Rodzice proszą o pomoc. Liczy się każda złotówka wpłacona na konto Fundacji Siepomaga: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 (tytułem: 5010 Michalina Binek darowizna).

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.