Trwa ładowanie...

Matka postanowiła zmienić swoje życie. Podczas pandemii schudła 5 rozmiarów

 Maria Krasicka
27.11.2020 21:09
Matka schudła 5 rozmiarów. Przez pandemię zaczęła biegać w maratonach
Matka schudła 5 rozmiarów. Przez pandemię zaczęła biegać w maratonach (Facebook)

39-letnia Gemma Mortimer nieco ponad rok temu postanowiła zmienić swój styl życia. Kiedy została matką, w wolnym czasie zajmowała się głównie... jedzeniem. Podczas zabawy w parku, mąż zrobił jej zdjęcie. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, jak wygląda. Wracając do domu, postanowiła że zawalczy o swoje zdrowie. Efekt przerósł oczekiwania! Z rozmiaru 44 na 36!

1. Tycie po ciąży

Po urodzeniu dzieci Gemma Mortimer nie wychodziła z domu. Pandemia, lockdown i absorbujące maluchy sprawiły, że 39-latka rzadko wychodziła z domu, a stres zajadała słonymi przekąskami i słodyczami. Kobieta w szybkim czasie znacznie przytyła. Nie zdawała sobie z tego sprawy, dopóki nie zobaczyła, jak wygląda na zdjęciu.

Gemma na huśtawce
Gemma na huśtawce (Facebook)

"Wiedziałam, że po urodzeniu dzieci przytyję, ale to zdjęcie było dla mnie wielkim szokiem. Zaczęłam nienawidzić swojego ciała" - mówi Gemma.

Zobacz film: "Te ćwiczenia odchudzają najskuteczniej"

W rezultacie kobieta postanowiła wprowadzić ścisłą dietę, bez cukru i węglowodanów. Oprócz zmiany posiłków Gemma zaczęła też regularnie ćwiczyć i sprawiało jej to tyle przyjemności, że zaczęła biegać w maratonach. Zamiast jeść, żeby spędzać wolny czas, wprowadziła program ćwiczeń.

Gemma
Gemma (Facebook)

"Biegałam średnio trzy razy w tygodniu, zajmując się dziećmi i ściśle przestrzegając diety" - powiedziała.

W czasie pandemii Brytyjka nadal dba o siebie w domu, zachowując zdrowe nawyki, takie jak pilnowanie posiłków i picie dużej ilości wody.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze