Trwa ładowanie...

Mają 14 córek, nie przestają starać się o syna

Marzeniem pewnej pary z Teksasu jest wydanie na świat syna. 29-letnia Augustina Higuera  i 30-letni Jose posiadają już 14 córek i wciąż podejmują starania o męskiego potomka.

Zobacz film: "Jak dbać o siebie w czasie ciąży?"

Para jest zauroczona gromadką swoich dotychczasowych dzieci, jednak byłaby w siódmym niebie, gdyby do ich grona dołączył syn. Augustina twierdzi, że lubi być w ciąży, nie miewa poważnych problemów, ani nie jest to dla niej stresujące. Jest także pewna, że będzie jej dane mieć syna. Sądzi, że między nim a Jose wytworzy się niesamowita więź. 

Augustina i Jose Higuera mają czternaście córek
Augustina i Jose Higuera mają czternaście córek (lifedaily.com)

1. Posiadają trzy pary bliźniąt

Kiedy Higuera urodziła parę bliźniąt - Hailee i Braelee, lekarz żartował, że bardziej prawdopodobne jest wygrać na loterii, niż zajść w mnogą ciążę po raz drugi. Kilka tygodni później została poczęta drugą para bliźniaczek.

Higuera twierdzi, że od zawsze chciała być mamą. Kiedy była młodsza, spędzała dużo czasu opiekując się młodszym bratem i siostrą. I choć zdarzały się w jej rodzinie bliźniaki, nie spodziewała się, że uda się zostać mamą aż 3 par.

Kobieta wraz ze swoją rodziną
Kobieta wraz ze swoją rodziną (lifedaily.com)

Rodzice nie ustalili maksymalnej liczby dzieci, które chcą mieć. Twierdzą, że mogą wydać na świat jeszcze nawet 10, dopóki nie będzie to syn.

Kobieta w ciągu dnia przygotowuje osiem różnych posiłków i zaprowadza wszystkie dzieci na autobus do szkoły. Twierdzi, że sypia po dwie godzinny dziennie. Jose pracuje siedem dni w tygodniu, prowadząc firmę architektoniczną.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.