Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

„Kora jest samotna” i „Mały Rubi w tarapatach”

Zielona Sowa jest jedynym wydawcą w Polsce książek o zwierzętach dla dzieci angielskiej pisarki Holly Webb. Od dwóch lat seria „Zaopiekuj się mną” cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych czytelników, w bieżącym roku osiągając już liczbę 10 niepowtarzalnych tytułów. Najnowsze dwie propozycje – „Kora jest samotna” i „Mały Rubi w tarapatach” ukazały się przed kilkoma dniami na rynku wydawniczym. Opowiadają o historiach dwóch piesków – Kory i Rubiego. Uwrażliwiające na los zwierząt historie, napisane pięknym językiem i wzbogacone ciekawymi ilustracjami, są wspaniałą lekcją współczucia i przyjaźni dla czytelników stawiających pierwsze kroki w nie do końca jeszcze poznanym świecie.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

Seria
Seria [2 zdjęcia]

Książki z serii "Zaopiekuj się mną" uczą dzieci troski o zwierzęta.

zobacz galerię

Więcej na stronie wydawcy serii "Zaopiekuj się mną".

W związku z ogromnym zainteresowaniem serią „Zaopiekuj się mną” Wydawnictwo Zielona Sowa postanowiło pójść o krok dalej i stworzyć serwis dotyczący opieki nad zwierzętami zarówno dla maluchów, ich rodziców, jak i nauczycieli.

"Zaopiekuj się mną" to połączenie zabawy opartej o bohaterów niezwykłych książek Holly Webb oraz edukacji. Serwis pozwoli nie tylko miło spędzić czas dziecku, ale nauczy go także odpowiedzialności za wirtualnego zwierzaka. Aplikacja "Zaopiekuj się mną" jest świetną alternatywą spędzania czasu w Internecie przez najmłodszych miłośników czworonogów. Dzięki forum każdy maluch może pochwalić się nie tylko swoimi wirtualnymi osiągnięciami w roli opiekuna, ale także radościami i smutkami, które na co dzień przeżywa ze swoim zwierzakiem. A w wolnej chwili można poczytać – na stronie są dostępne pierwsze rozdziały każdej z publikacji, dzięki czemu młody czytelnik będzie mógł poznać lepiej postaci, wraz z którymi uczy się odpowiedzialności.

Dodatkowo strona "Zaopiekuj się mną" oferuje pomoce naukowe dla nauczycieli oraz materiały dla rodziców, które pozwolą lepiej zrozumieć potrzeby dzieci kochających zwierzęta.

Więcej na stronie wydawnictwa Zielona Sowa.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.