Trwa ładowanie...

Kąpała dziecko przyjaciółki. Tak odkryła zdradę męża

Młoda mama czwórki dzieci nie mogła się doczekać, kiedy pozna dziecko swojej najlepszej przyjaciółki. Nie spodziewała się jednak, że noworodek ujawni straszną tajemnicę jej związku.

Zobacz film: "Adopcja dziecka - jakie warunki konieczne muszą spełnić przyszli rodzice?"
spis treści

1. Dziedziczne znamię u noworodka

28-letnia Hailey Custer z Wickenburga w Arizonie (USA) nie mogła się doczekać, kiedy pozna dziecko swojej najlepszej przyjaciółki. Przez całą ciążę towarzyszyła jej podczas badań prenatalnych i zakupów, ponieważ samotna mama straciła dach nad głową i nie miała nikogo, kto mógłby ją wesprzeć. Dlatego też, kiedy przyszedł termin porodu, była bardzo podekscytowana, że może pomóc przy noworodku.

"Tak naprawdę wcieliłam się w rolę ojca, którego nie było. Byłam przy niej na każdym kroku. Nawet w szpitalu, kiedy dostała znieczulenie zewnątrz oponowe, położyła się na mnie – mówi Hailey. – To ja pierwsza wykąpałam jej dziecko" – dodaje.

Hailey z przyjaciółką
Hailey z przyjaciółką (Facebook)

To właśnie podczas kąpieli odkryła prawdę. Kiedy przewijała malucha, zauważyła na jego szyi charakterystyczne znamię. Dokładnie takie samo jak znamię jej męża.

"Kiedy to zobaczyłam, moja przyjaciółka stała obok mnie. Spojrzałem na nią i wszystko wiedziałam. Nie padły żadne słowa. Po prostu wiedziałam" – mówi Hailey.

2. Znamiona u niemowląt

Znamiona wynikają z zaburzenia produkcji melaniny, która odpowiada za zabarwienie skóry, tęczówek i włosów. Zmiany te mogą być wrodzone lub pojawić się w niedługim czasie od porodu. Jednak większość z nich jest niegroźna i nawet jeśli powiększają się wraz ze wzrostem dziecka, to zazwyczaj giną w ciągu kilku miesięcy lub lat.

Jak rozpoznać czy zmiany skórne dziecka są niebezpieczne? Jeśli znamię jest bladoróżowe lub w kolorze kawy z mlekiem, nie wymaga ono żadnej ingerencji, jednak należy je obserwować.

W przypadku znamion w kolorze purpury, czerwieni lub czerni należy skontaktować się ze specjalistą, by ustalić ewentualny plan usunięcia znamienia. Może ono bowiem doprowadzić do rozwinięcia się komórek nowotworowych.

3. Rodzina patchworkowa

Jak przyznaje, na początku była w szoku. Nie mogła się pogodzić z tym, co się stało. Była smutna, zła i rozżalona. Mimo to Hailey postanowiła przebaczyć przyjaciółce i niewiernemu mężowi dla dobra dzieci. Jednak chcąc zatroszczyć się również o siebie, złożyła papiery rozwodowe.

"To niewinne dziecko, które nie miało nic do powiedzenia w tej całej sytuacji, nie jest niczemu winne. Ciągle myślałam o moich dzieciach, w końcu to ich braciszek. Nie będę tą osobą, która krzywdzi noworodka. Dlatego też zostali z nami" – tłumaczy.

Hailey z dzieckiem
Hailey z dzieckiem (Facebook)

Obecnie Hailey, jej czworo dzieci, a także przyjaciółka i noworodek mieszkają razem w jednym domu. Po konfrontacji z mężem mama czwórki dzieci dowiedziała się, że to nie była jego pierwsza zdrada. Przez całe małżeństwo zdradził ją z około 30. różnymi kobietami, a z dwoma miał nawet dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza