Trwa ładowanie...

Homoseksualiści z Anglii chcą, by surogatka urodziła im trojaczki

Agnieszka Gotówka
13.12.2016 11:57
Barrie i Tony Drewitt-Barlow z dziećmi
Barrie i Tony Drewitt-Barlow z dziećmi (https://www.facebook.com/tonydrewittbarlow)

Barrie i Tony Drewitt-Barlow mają już piątkę dzieci. Surogatka urodziła im dotychczas czterech synów i jedną córkę. Para milionerów chce jednak ponownie zostać rodzicami.

Barrie i Tony Drewitt-Barlow 17 lat temu wynajęli kobietę, która urodziła im bliźnięta: Aspena i Saffron. Kilka lat później na świat przyszedł genetyczny brat Aspena, Orlando.

Najmłodsi synowie mężczyzn pojawili się na świecie sześć lat temu.

Barrie i Tony Drewitt-Barlow z dziećmi
Barrie i Tony Drewitt-Barlow z dziećmi (https://www.facebook.com/tonydrewittbarlow)
Zobacz film: "Jak wygląda współczesna rodzina i jaka jest jej rola w życiu dziecka?"

Najsłynniejsza para homoseksualistów z Anglii przyznała, że chcieliby powiększyć swoją rodzinę. Ich najstarsze dzieci niedługo się usamodzielnią, a oni sami za kilka lat będą za starzy, by wychowywać potomstwo. Deklarują, że w ich domu jest za dużo testosteronu, więc chcieliby – dla równowagi – by pojawiły się w nim córki.

Przeczytaj koniecznie

1. Ingerencja w naturę?

Dziewczynki ma urodzić surogatka - jak donoszą brytyjskie media, to brazylijska modelka. Przed zapłodnieniem para chce dokonać selekcji zarodków, wybierając jedynie te, z których narodzą się córki. Prawo brytyjskie zabrania takiego postępowania, więc homoseksualiści chcą skorzystać z usług jednej z amerykańskich klinik.

5 niesamowitych porodów
5 niesamowitych porodów [6 zdjęć]

Poród zawsze jest niesamowitym przeżyciem. Są jednak przypadki, gdy narodziny dziecka stają się prawdziwym

zobacz galerię

Mężczyźni nie ukrywają szczegółów ze swojego życia prywatnego. W wielu wywiadach wielokrotnie opowiadali o tym, w jaki sposób poczęte zostały ich dzieci. Nie ukrywali również tego, ile musieli zapłacić wynajmowanej surogatce. Para homoseksualistów wzbudza kontrowersje, ale jak sama przyznaje – chce pomagać ludziom takim jak oni spełniać marzenia o rodzicielstwie.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.