Trwa ładowanie...

Elektroniczna niania uchwyciła straszny moment. Na dziecko spadł ogromny pająk

 Maria Krasicka
15.02.2022 16:34
Elektroniczna niania uchwyciła straszny moment. Na dziecko spadł ogromny pająk
Elektroniczna niania uchwyciła straszny moment. Na dziecko spadł ogromny pająk (Facebook)

Młoda mama postanowiła sprawdzić na elektronicznej niani, jak minęła samodzielna noc jej dwuletniej córeczce. Nie spodziewała się jednak, że to, co zobaczy na nagraniu, wstrząśnie internautami na całym świecie. Na główkę śpiącej dziewczynki spadł wielki pająk. "Teraz muszę spalić dom" - napisała.

1. Elektroniczna niania w pokoju dziecka

Emily Stewart z Bradley (Stany Zjednoczone) jest mamą dwuletniej Kyli. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą słuchu i korzysta z aparatów słuchowych. Dlatego też, by mieć ją cały czas na oku Emily postanowiła zamontować w jej pokoju elektroniczną nianię.

Przeglądała zapis, chcąc sprawdzić, jak minęła noc jej córeczce. Na początku wszystko wydawało się w porządku: na nagraniu widać, jak Kyla śpi samodzielnie w swoim łóżeczku.

Jednak nagle w kadrze pojawiają się dwie białe linie, które zasłaniają resztę obrazu. Okazuje się, że po kamerze chodzi ogromny pająk, który zaczyna zsuwać się po pajęczynie w dół, prosto na główkę śpiącego malucha.

@emstewie17 Trigger warning!! I think my life would have been better if I didn’t see this. Now I have to burn the house down. #help #spider #fyp #nonono ♬ Oh No - Kreepa

2. Nagranie hitem internetu

Zobacz film: "Rudy chłopiec w afroamerykańskiej rodzinie"

Emily postanowiła udostępnić nagranie na TikToku, gdzie obejrzało je ponad cztery miliony użytkowników.

- Myślę, że moje życie byłoby lepsze, gdybym tego nie widziała. Teraz muszę spalić dom – napisała pod filmem.

Stopklatka z nagrania
Stopklatka z nagrania (TikTok)

Użytkownicy byli w szoku i w licznych komentarzach pytali, czy dziecku nic się nie stało. Kamera nie sięgała bowiem tak daleko, by zobaczyć, gdzie poszedł pająk.

Emily odpowiedziała na te pytania w kolejnych dwóch filmach. Na jednym widać to samo nagranie, gdzie pająk z powrotem wspina się na kamerę, a na drugim to, co się z nim stało, kiedy w końcu go dopadła. Jak zaznaczyła, jej córce nic złego się nie stało.

@emstewie17

Part 3! He’s been apprehended and disposed of.

♬ Bye Bye Bye - *NSYNC

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze