Przejdź na WP

Dwie nastolatki zginęły w wypadku samochodowym. Transmitowały wszystko ''na żywo'' telefonem. Materiał wideo

Dwie nastolatki transmitowały na żywo na portalu społecznościowym podróż autem. Rozpędziły samochód do 180 km/h. Doszło wówczas do tragicznego wypadku. Obie zginęły w wyniku poniesonych obrażeń.

Czasami chęć zdobycia popularności przysłania racjonalne myślenie. Na własnej skórze przekonały się o tym dwie nastolatki z Czech. Dziewczyny planowały podróż autem do Biliny. Podczas wycieczki dziewczyna będąca pasażerką rozpoczęła transmisję na żywo ze środka auta.

Zobacz także:

W czasie gdy trwała już transmisja, kierująca autem zaczęła dodawać gazu. Auto pędziło coraz szybciej, osiągając zawrotną szybkość 180 km/h. Dziewczyna będąca pasażerką nie przerywała transmisji na żywo, relacjonując stan licznika prędkości.

W pewnym momencie, kierująca nastolatka traci panowanie nad autem i uderza w barierę dźwiękochłonną. Samochodem zaczyna rzucać i widać jak obie dziewczyny zaczynają panikować. Wszystko zostało zarejestrowane na telefonie.

Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych?
Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych? [6 zdjęć]

W ciągu 20 lat w świecie technologii i gadżetów zmieniło się prawie wszystko. W latach 90. muzykę nagrywało...

zobacz galerię

Oglądający transmisję mogli wtedy zobaczyć moment wypadku. Kamera w telefonie zaczęła wirować i w pewnym momencie zatrzymała się w miejscu. Transmisja była aktywna jeszcze około 30 minut po wypadku.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia, śmierć na miejscu poniosła jedna z nastolatek. Druga w bardzo ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Pomimo starań ze strony lekarzy, nie udało się uratować jej życia.

Poniżej prezentujemy wideo z końcowej minuty transmisji prowadzonej przez pasażerkę auta, aż do momentu wypadku. Ostrzegamy, że jest przeznaczone dla osób o mocnych nerwach.

Zobacz film: "Nastolatki transmitowały na żywo wypadek w którym zginęły"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.