Trwa ładowanie...

Wstrząsająca historia. 23-letnia matka torturowała rocznego synka z zazdrości o ojca dziecka. Drastyczny materiał wideo

23-letnia matka rocznego chłopca została oskarżona o znęcanie się nad swoim dzieckiem. Kobieta biła, podduszała i przypalała rocznego chłopca ogniem. Wyszła z więzienia za kaucją i oczekuje rozprawy sądowej. Wstrząsający materiał wideo.

Zobacz film: "Przemoc w rodzinie - poruszająca historia tragicznego dzieciństwa"

Niestety dowiadujemy się o kolejnym przykładzie potwierdzającym tezę, że niektóre osoby nigdy nie powinny mieć dzieci. Prawdziwe piekło przeżył roczny chłopiec, którego matka torturowała z powodu zazdrości o ojca dziecka.

Zobacz także:

Wszystko stało się po tym, kiedy od 23-letniej Jamelle Peterkin odszedł do innej kobiety ojciec jej dziecka. Nie mogąc się z tym pogodzić, młoda matka szukała sposobów na jego odzyskanie. Wtedy wpadła na prawdziwie barbarzyński pomysł.

Jamelle Peterkin zaczęła bit, dusić i przypalać ogniem małego chłopca, mówic przy tym: "idź i poskarż się tatusiowi". Chłopczyk bardzo cierpi i krzyczy z bólu. Nie robi to wrażenia na jego matce. 23-latka wysłała nagrane przez siebie wideo z tortur dziecka do jego ciotki.

(youtube.com)

Po obejrzeniu tego straszliwego nagrania, ciocia chłopca zawiadamia policję. Niestety policja nie odpowiedziała na jej zgłoszenie w krótkim czasie. Dlatego też postanowiła wrzucić nagranie do internetu, licząc na szybką reakcję ludzi, a tym samym opieszałej policji.

Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych?
Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych? [6 zdjęć]

W ciągu 20 lat w świecie technologii i gadżetów zmieniło się prawie wszystko. W latach 90. muzykę nagrywało...

zobacz galerię

Ciotka skomentowała sytuację mówiąc: ''Gdy zobaczyłam ten film, to musiałam się zapytać policji czy malec nadal żyje. Myślałam, że go zabiła. Na filmie, który wysłałam policji, Jamelle wkłada dziecku plastikową torbę na głowę. Widać jak malec krztusi się i dusi nie może złapać tchu''. Dopiero po godzinie od publikacji filmu, policja zareagowała na sytuację.

(youtube.com)

23-letnia Jamelle Peterkin została zatrzymana przez policję. Chłopiec w chwili zatrzymania żył, ale był przerażony, poraniony i wymagał pomocy lekarzy i psychologów. Obecnie dziecko przebywa w Teksasie u swoich krewnych. Fizycznie czuje się dobrze, ale nadal jest bardzo przestraszone.

Sąd hrabstwa Harris postawił wyrodnej matce zarzuty brutalnego znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta mogła wyjść z więzienia z powodu wpłacenia kilkunastu tysięcy dolarów kaucji. Teraz oczekuje na rozprawę sądową.

Oto materiał wideo z torturowania chłopca przez matkę. Ostrzegamy, że zawiera drastyczne treści.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.