Trwa ładowanie...

Cudownie uratowane dziecko otrzymało imię Nadzieja

 Monika Suszek
06.12.2022 12:15
Cudownie uratowane dziecko, otrzymało imię Nadzieja
Cudownie uratowane dziecko, otrzymało imię Nadzieja

Pod koniec sierpnia zmroziła nas informacja o szalejącym huraganie Harvey w północnym Teksasie. Podczas nawałnicy zginęło co najmniej 9 osób, tysiące zostało bez dachu nad głową. Chwile grozy przeżyło również pewne małżeństwo. Cała rodzina została zaskoczona przez huragan. Wśród nich był noworodek - dziewczynka, która zaledwie 10 dni wcześniej przyszła na świat.

spis treści

1. Cudownie uratowani

Rodzinę z zalanego mieszkania uratowała jednostka specjalna Cajun Navy. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Beaumont w Teksasie. Ratownicy odetchnęli z ulgą, gdy po dotarciu do poszkodowanych okazało się, że wszyscy żyją. Oprócz dwojga dorosłych, noworodka i rodzeństwa, były tam również zwierzaki.

Uratowna dziewczynka otrzymała imię Nadzieja
Uratowna dziewczynka otrzymała imię Nadzieja (Pinetrest)
Zobacz film: "Wypróżnianie niemowląt - częstotliwość"

"Ratownicy wykazali się ogromną cierpliwością" – mówił Levi Chimneo, ojciec. "Zostaliśmy bezpiecznie przetransportowani do innego mieszkania, gdzie udzielono nam pomocy. Podczas całej trasy nasza najmłodsza córka smacznie spała. Nawet nie zdawała sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie jest dookoła" – relacjonował.

Rodzinie udzielono fachowej pomocy, a dziecko na cześć cudownego uratowania nazwano – Nadzieja (ang. Hope).

Na miejscu był również fotograf Noelle Mills, który postanowił zrobić kilka zdjęć noworodkowi, aby upamiętnić cudowną akcję ratowniczą. Zdjęcia szybko trafiły do internetu i stały się symbolem szczęśliwego zakończenia.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze