Trwa ładowanie...

Atrakcje na targach HAPPY BABY

W czasie Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące.

1. Prelekcje specjalistów z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

HAPPY BABY
HAPPY BABY

Oferta targów HAPPY BABY jest skierowana zarówno do rodziców, jak i par, które dopiero czekają na narodziny...

zobacz galerię

Specjaliści szpitala poruszą różne tematy:

USG w ciąży , cukrzycę ciężarnych , badania prenatalne , karmienie piersią , zajęcia w szkole rodzenia , niepłodność i sposoby jej leczenia, zagadnienia opieki nad ciężarną, a także opiekę nad wcześniakiem .

2. Mami Babi Targ

Jest to edycja specjalna Babiego Targu, przygotowana przez poznański BABILĄD. Na Zachodzie tak zwane swapping parties są znane i lubiane. W Polsce jest to jeszcze stosunkowo nieznane pojęcie. Wydarzenia tego typu polegają na wymianie różnych przedmiotów. W czasie Mamiego Babiego Targu rodzice będą mogli zamienić ubranka, zabawki i akcesoria, z których nie korzystają już ich dzieci na przedmioty, które mogą im się przydać. Istnieje również opcja przeprowadzenia transakcji gotówkowych. Idea swapping parties jest bliska nurtowi ekologicznemu.

3. Szkoła Rodzenia w Pigułce

Podczas Szkoły Rodzenia w Pigułce przyszli rodzice będą mogli obejrzeć pokazy pielęgnacji i kąpieli noworodka, a także zapoznać się z praktycznymi radami na temat samego porodu, okresu laktacji i połogu. Dzięki temu będą lepiej przygotowani na narodziny swojego dziecka.

4. Halloweenowe Królestwo

W ramach Halloweenowego Królestwa na dzieci czekają następujące atrakcje: tworzenie strasznych masek, gimnastyka dla małych duszków, czytanie opowieści z dreszczykiem, malowanie twarzy, rozbijanie cukierkowej pinaty, konkursy z nagrodami oraz sałatka z wampira. Ponadto zorganizowany będzie konkurs na Miss oraz Mistera HAPPY BABY 2012.

5. Zajęcia Fitness

Katarzyna Wietrzykowska z firmy MOVEMENT poprowadzi zajęcia dla ciężarnych pań i mam z dziećmi. Młode mamy dowiedzą się, jak stracić na wadze i wrócić do formy sprzed ciąży. W czasie zajęć kobiety mogą ćwiczyć z dzieckiem. Maluch może leżeć, patrząc na mamę, lub brać udział w zajęciach. Pokazowa gimnastyka w czasie targów HAPPY BABY będzie organizowana z myślą o mamach, które jeszcze nie próbowały spędzać czasu ze swoim dzieckiem w ten sposób.

6. Projekt „Mam dziecko – pracuję”

Spotkanie „Mam dziecko – pracuję. Jak to zrobić?” to doskonała okazja, by zapoznać się ze wskazówkami z zakresu pogodzenia aktywności zawodowej z życiem prywatnym. Rodzice będą mogli poznać również ofertę doradztwa i warsztatów z całej Wielkopolski. W trakcie zwiedzania targów rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod bezpłatną profesjonalną opieką – jest to wynik współpracy z osobami realizującymi projekt „Mam dziecko – pracuję”.

7. Kurs Pierwszej Pomocy u Niemowląt

Podczas targów HAPPY BABY kurs ten będzie organizowany przez Ziołolek i FAID.

8. Twój Robot

Kurs robotyki dla dzieci obejmuje tworzenie labiryntu, w którym maluchy będą mogły pokierować ruchem super robotów. Chętni będą mogli uczestniczyć również w budowie modelu wielkiej rakiety i działa powietrznego.

9. Atrakcje Wydawnictwa UNIT

Organizatorzy przewidzieli warsztaty dziennikarskie, pokaz mody z zaprojektowanymi przez dzieci strojami i wiele innych atrakcji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.