Atrakcje na targach HAPPY BABY

W czasie Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące.

Prelekcje specjalistów z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

HAPPY BABY

Oferta targów HAPPY BABY jest skierowana zarówno do rodziców, jak i par, które dopiero czekają na narodziny dziecka.

Specjaliści szpitala poruszą różne tematy:

USG w ciąży , cukrzycę ciężarnych , badania prenatalne , karmienie piersią , zajęcia w szkole rodzenia , niepłodność i sposoby jej leczenia, zagadnienia opieki nad ciężarną, a także opiekę nad wcześniakiem .

Mami Babi Targ

Jest to edycja specjalna Babiego Targu, przygotowana przez poznański BABILĄD. Na Zachodzie tak zwane swapping parties są znane i lubiane. W Polsce jest to jeszcze stosunkowo nieznane pojęcie. Wydarzenia tego typu polegają na wymianie różnych przedmiotów. W czasie Mamiego Babiego Targu rodzice będą mogli zamienić ubranka, zabawki i akcesoria, z których nie korzystają już ich dzieci na przedmioty, które mogą im się przydać. Istnieje również opcja przeprowadzenia transakcji gotówkowych. Idea swapping parties jest bliska nurtowi ekologicznemu.

Szkoła Rodzenia w Pigułce

Podczas Szkoły Rodzenia w Pigułce przyszli rodzice będą mogli obejrzeć pokazy pielęgnacji i kąpieli noworodka, a także zapoznać się z praktycznymi radami na temat samego porodu, okresu laktacji i połogu. Dzięki temu będą lepiej przygotowani na narodziny swojego dziecka.

Halloweenowe Królestwo

W ramach Halloweenowego Królestwa na dzieci czekają następujące atrakcje: tworzenie strasznych masek, gimnastyka dla małych duszków, czytanie opowieści z dreszczykiem, malowanie twarzy, rozbijanie cukierkowej pinaty, konkursy z nagrodami oraz sałatka z wampira. Ponadto zorganizowany będzie konkurs na Miss oraz Mistera HAPPY BABY 2012.

Zajęcia Fitness

Katarzyna Wietrzykowska z firmy MOVEMENT poprowadzi zajęcia dla ciężarnych pań i mam z dziećmi. Młode mamy dowiedzą się, jak stracić na wadze i wrócić do formy sprzed ciąży. W czasie zajęć kobiety mogą ćwiczyć z dzieckiem. Maluch może leżeć, patrząc na mamę, lub brać udział w zajęciach. Pokazowa gimnastyka w czasie targów HAPPY BABY będzie organizowana z myślą o mamach, które jeszcze nie próbowały spędzać czasu ze swoim dzieckiem w ten sposób.

Projekt „Mam dziecko – pracuję”

Spotkanie „Mam dziecko – pracuję. Jak to zrobić?” to doskonała okazja, by zapoznać się ze wskazówkami z zakresu pogodzenia aktywności zawodowej z życiem prywatnym. Rodzice będą mogli poznać również ofertę doradztwa i warsztatów z całej Wielkopolski. W trakcie zwiedzania targów rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod bezpłatną profesjonalną opieką – jest to wynik współpracy z osobami realizującymi projekt „Mam dziecko – pracuję”.

Kurs Pierwszej Pomocy u Niemowląt

Podczas targów HAPPY BABY kurs ten będzie organizowany przez Ziołolek i FAID.

Twój Robot

Kurs robotyki dla dzieci obejmuje tworzenie labiryntu, w którym maluchy będą mogły pokierować ruchem super robotów. Chętni będą mogli uczestniczyć również w budowie modelu wielkiej rakiety i działa powietrznego.

Atrakcje Wydawnictwa UNIT

Organizatorzy przewidzieli warsztaty dziennikarskie, pokaz mody z zaprojektowanymi przez dzieci strojami i wiele innych atrakcji.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Wspaniały czas zmian

Bycie ojcem to przygoda życia, ale i ogromne wyzwanie. Nic więc dziwnego, że ojcostwo można porównać do maratonu. Długodystansowy bieg wymaga nie tylko kondycji, ale i niesamowitej siły wewnętrznej. Każdy kilometr to pole walki - maratończyk walczy ze...

Patronaty

Disney. Zabawa z naklejkami

Disney. Zabawa z naklejkami

"Disney Ucz się z nami. Zabawa z naklejkami." Książki "Zabawa z naklejkami" pozwalają dziecku rozwijać zdolności manualne i ćwiczyć spostrzegawczość.

Patronaty

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka Odtwórz wideo

Dzieci zaczynają rozpoznawanie kolorów od czerni i bieli. Oczami Maluszka - Harmonijka to ilustracje w dwóch kolorach - czarnym i białym. Rozmiary książeczki pozwalają na oglądanie jej przez Malucha na własnym łóżeczku. Dzięki temu poznaje dwubarwne...

Patronaty

Do ucha malucha

Do ucha malucha

Płyta "Do ucha malucha" "Do ucha malucha" to wspaniały album z piosenkami dla dzieci.

Patronaty

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

Dodatek do Metra "Świat dziecka" Zapraszamy już dzisiaj (27 października 2014 roku) do zapoznania się z publikacją "Świat dziecka", która została wydana jako dodatek do Metra.