Trwa ładowanie...

Wierszyki i życzenia na Dzień Ojca – przykłady, o czym warto pamiętać

Avatar placeholder
20.06.2023 09:24
Z okazji dnia taty dzieci powinny złożyć tacie wyjątkowe i niezapomniane życzenia
Z okazji dnia taty dzieci powinny złożyć tacie wyjątkowe i niezapomniane życzenia (123rf)

Życzenia na dzień taty sprawią dużo radości. Bardzo często to właśnie dobrze przemyślane życzenia dla taty będą najlepszym dodatkiem do prezentu. Dlatego warto poświęcić chwilę i przygotować sobie wyjątkowe życzenia na dzień taty wcześniej. Jeśli brakuje wam pomysłów, można się zainspirować pomysłami na życzenia, które bez problemu można znaleźć w internecie.

spis treści

1. Kiedy jest Dzień Ojca?

Dzień Ojca wypada 23 czerwca. Nie jest to święto tak popularne jak Dzień Matki, ale warto je zapisać w kalendarzu. To okazja, aby pogłębić więź z tatą lub w natłoku codziennych spraw, poświęcić mu czas.

Często okazuje się, że dla naszego taty cenniejszy niż życzenia, jest wspólnie spędzony czas. Dlatego postarajmy się tak zorganizować sobie dzień, aby życzenia złożyć mu osobiście.

2. Życzenia na Dzień Ojca - o czym należy pamiętać?

Zobacz film: "Opakowanie ma znaczenie. Sposoby na pakowanie prezentów"

Życzenia na Dzień Ojca powinny być wyjątkowe i dobrze przemyślane. Warto w nich podziękować tacie za poświęcony czas i zaangażowanie w nasze wychowanie.

Odwołując się do wspólnie spędzonych chwil, na pewno wywołamy wzruszenie na jego twarzy. Dzięki temu, że podkreślimy w życzeniach, to jak ważną rolę w naszym życiu odegrał, poczuje się wyjątkowo. Dzięki dobrze przygotowanym życzeniom na dzień taty sprawimy mu ogromną radość.

Najlepsze edukacyjne prezenty dla dzieci
Najlepsze edukacyjne prezenty dla dzieci [7 zdjęć]

Przed nami grudzień – miesiąc radosnych zabaw na śniegu, przedświątecznych przygotowań oraz pisania

zobacz galerię

3. Wierszyki na Dzień Ojca

Nie zawsze łatwo jest, ująć nam w słowa to, co czujemy do naszych rodziców. Wówczas warto skorzystać z propozycji, które znajdziemy w internecie, aby się nimi zainspirować.

Taty Święto, Taty Dzień, dzisiaj Mama idzie w cień. Dzisiaj Mama razem ze mną zrobić Tobie chce przyjemność. Z pomocą Mamy więc składam życzenia: zdrówka i siły i marzeń spełnienia dziękuję za troskę Twą od dzieciństwa i życzę radości z tacierzyństwa!

Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy Ci dzisiaj podziękowania.

Wiemy jak ciężko pracujesz tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce! W ten dzień świąteczny przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę. Wysłuchaj życzeń co z serca płyną: Niech wichury mroźne Ciebie ominą!

Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszałam, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udało.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.