Trwa ładowanie...

Znane matki dzielą się zdjęciami podczas karmienia piersią

 Magdalena Bury
09.07.2016 13:39
Znane matki dzielą się zdjęciami podczas karmienia piersią
Znane matki dzielą się zdjęciami podczas karmienia piersią (123rf)

Trwa moda na wstawianie fotografii z najbardziej intymnych chwil naszego życia. Świeżo upieczone mamy wrzucają zdjęcia swoich bobasów w różnych sytuacjach. Instagram, Twitter i Facebook są zalewane słodkimi minkami małych chłopców, dziewczynkami w różowych ubrankach czy nagraniami pierwszych kroków.

Sławne mamy chętnie pokazują również zdjęcia z karmienia piersią. Które gwiazdy udostępniły zdjęcia ze swoimi niemowlakami?

1. Karolina Kurkova

Karolina Kurkova to 32-letnia czeska modelka Victoria's Secret. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, podczas którego karmi swojego 3-miesięcznego synka Noaha Lee. Pod zdjęciem umieściła podziękowanie za ten dar, zachęcając tym samym inne matki do karmienia. To nie pierwsze dziecko Kurkovej. Mały Noah Lee ma 7-letniego brata, Tobina Jacka.

Instagram
Instagram

2. Alyssa Milano

Zobacz film: "Karmienie piersią"

Aktorka, znana z serialu „Czarodziejki”, również podzieliła się swoim życiem codziennym. Milano umieściła na Instagramie fotkę, na której karmi swoją córkę Elizabellę Dylan. Promowała w ten sposób tag #normalizebreastfeeding, zachęcający do karmienia piersią.

Instagram
Instagram

3. Jaime King

Aktorka i modelka, znana z teledysku „Summertime Sadness” Lany Del Rey oraz z serialu „Doktor Hart”, również wrzuciła fotkę z karmienia na Instagrama. Jej droga do wymarzonego macierzyństwa była trudna: leczyło ją dziewięciu lekarzy, przeżyła pięć poronień, pięć zabiegów in-vitro oraz 26 razy podejmowano u niej inseminację domaciczną. 37-letnia aktorka doczekała się dwóch synów: Jamesa Knighta oraz Leo Thamesa.

Instagram
Instagram

4. Pink

37-letnią amerykańska piosenkarka również pokazała jak wygląda życie matki-celebrytki. Kilka lat temu umieściła na Instagramie zdjęcie z garderoby, gdzie karmi swoją córkę Willow Sage. Dodała, że karmienie piersią jest zdrowe, naturalne oraz dobre dla dziecka, więc nie widzi podstaw, by się ukrywać.

Instagram
Instagram

5. Alanis Morisette

Kanadyjska wokalistka w 2011 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie umieściła fotkę, na której karmi swojego synka podczas europejskiej trasy koncertowej. Dodała, że będzie karmić syna piersią do skutku, ponieważ to daje wspólne poczucie bezpieczeństwa oraz przywiązanie.

Instagram
Instagram

6. Gisele Bundchen

Najlepiej opłacalna supermodelka jest także matką dwójki dzieci. Bundchen dodała na Instagrama zdjęcie z przygotowań do pokazu mody. Podczas gdy ona karmi piersią swoją córkę Vivian, cały sztab zajmuje się jej wyglądem. Brazylijska modelka wie, co dla jej dziecka jest najważniejsze.

Instagram
Instagram
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze