Trwa ładowanie...

Nie żyje Jakub Kilian. Chłopca żegnają nastolatkowie z Mielca

Avatar placeholder
03.10.2023 11:25
Żałoba w Elektryku w Mielcu. "Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie"
Żałoba w Elektryku w Mielcu. "Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie" (Facebook )

Pogrążona w żałobie społeczność Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu poinformowała o śmierci jednego z uczniów klasy mundurowej. "Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie" - czytamy w oficjalnym komunikacie na Facebooku placówki.

spis treści

1. Żałoba w Elektryku w Mielcu

Informację o śmierci jednego z uczniów klasy mundurowej przekazano za pośrednictwem facebookowego profilu Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego - czyli popularnego Elektryka w Mielcu.

Jak czytamy w wyjątkowo smutnym wpisie, nastolatek zmarł w niedzielę (1 października). Przyczyna śmierci Jakuba nie została podana do wiadomości publicznej.

Zobacz film: "Niemowlę prawie umarło przez pocałunek"

W dalszej części wpisu nauczyciele i koledzy opisali, jaką osobą był zmarły uczeń klasy mundurowej.

"Kuba należał do wyróżniających się uczniów - osiągał świetne wyniki w nauce, zaangażowany w sprawy społeczności szkolnej, szczególnie w działalność klas wojskowych, reprezentował szkołę w poczcie sztandarowym, w kompanii honorowej i w musztrach pokazowych. Wzorowo wypełniał zadania Kadeta. Marzył o służbie w wojskach zmechanizowanych..." - czytamy w opublikowanym na Facebooku poście.

W lutym brał udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która odbywała się na AGH w Krakowie.

2. "Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie"

Jakub był zaangażowany w sprawy społeczności szkolnej. Był również bardzo lubiany i szanowany przez uczniów i nauczycieli.

"Koleżeński, uczynny, pełen radości i humoru, kochający życie, serdeczny i życzliwy. Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie" - piszą nauczyciele i uczniowie Elektryka.

Dyrekcja i cała społeczność szkolna złożyła bliskim Jakuba kondolencje.

"W imieniu Dyrekcji, Grona Nauczycielskiego, Pracowników i Uczniów szkoły składamy Rodzinie Jakuba najszczersze wyrazy współczucia" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci składają kondolencje i okazują wsparcie bliskim chłopca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze