Przejdź na WP

Zaginęła Monika Szostecka z Tychów. Od 1 kwietnia nie daje znaku życia

Monika Szostecka wyszła z domu przy ul. Czystej w Tychach w sobotę, 1 kwietnia 2017 roku, w godzinach porannych i do dziś nie wróciła do miejsca zamieszkania. Od tego momentu zaginął ślad po nastolatce. Nie ma z nią żadnego kontaktu. W poszukiwania Moniki zaangażowani są policjanci z Zespołu do spraw Przestępczości Nieletnich tyskiej komendy oraz rodzina.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Monika ma 16 lat, ale wygląda na osobę o dwa lata starszą. Jest niewysoka (ma ok. 160 centymetrów wzrostu) i normalnej budowy ciała (waży ok. 60 kilogramów). To długowłosa blondynka o szarych oczach.

W dniu, w którym była widziana po raz ostatni, była ubrana w jasną bluzkę z długim rękawem i jasnoniebieskie dżinsy z przetarciami. Na stopach miała obuwie sportowe.

Wizerunek zaginionej Moniki Szosteckiej
Wizerunek zaginionej Moniki Szosteckiej (tychy.slaska.policja.gov.pl)

2. Ktokolwiek widział…

Rodzina Moniki Szosteckiej i tyscy policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. Osoby, które widziały dziewczynę lub znają jej aktualne miejsce pobytu, są proszone o kontakt osobisty z pracownikami Komendy Miejskiej Policji w Tychach mieszczącej się przy ul. Bielskiej 46.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Informacje można przekazywać policjantom również telefonicznie. Numery telefonów, pod które można dzwonić: 32 325 6200 wew. 432 lub 433 lub 798 031 314 oraz alarmowe: 112 lub 997.

Przeczytaj koniecznie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.