Zaginęła Daria Adamajtys. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 14-latki

Trwają poszukiwania Darii Adamajtys. Dziewczyna wyszła z domu we wtorek, 4 lipca 2017 roku, w godzinach przedpołudniowych. Po raz ostatni skontaktowała się telefonicznie z tatą tego samego dnia wieczorem. Od tej pory nie daje znaku życia.

Zobacz film: "Co roku 20 tys. polskich rodzin zgłasza zaginięcie swoich bliskich! Zobacz, jakie metody stosuje policja, by je odnaleźć⬇"

Prawdopodobnie Daria przebywa w okolicach Kielc na terenie województwa świętokrzyskiego. Taką informację przekazała ojcu w trakcie ostatniej rozmowy telefonicznej. W poszukiwania nastolatki zaangażowali się policjanci z suwalskiej komendy.

Zaginiona Daria
Zaginiona Daria (Podlaska policja)

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Daria Paula Adamajtys ma 14 lat. Mierzy około 165 centymetrów, waży 50 kilogramów. To brunetka. Ma długie, sięgające do pasa włosy i piwne oczy. Twarz Darii jest owalna.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

W dniu, w którym rodzina widziała ją po raz ostatni, była ubrana w czarną bluzkę z długim rękawem zapinaną z przodu na żółty haczyk i długą, prostą spódnicę w tym samym kolorze. Na stopach miała ciemne baleriny.

Zobacz także:

2. Ktokolwiek widział

Rodzina i suwalska policja apelują o pomoc w poszukiwaniach Darii. Osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, są proszone o kontakt telefoniczny lub osobisty. Informacje można przekazywać pracownikom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Dostępne numery telefonów: (87) 564 15 44, 997 lub 112.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.