Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Zaginęła 17-letnia Ola Błaszczyk. Rodzina apeluje o pomoc w odnalezieniu córki

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie poszukują 17-letniej Aleksandry Błaszczyk. 8 lipca 2017 roku późnym popołudniem nastolatka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Ostatni kontakt z rodziną zaginiona nawiązała dwie godziny po opuszczeniu miejsca zamieszkania. Od tamtej chwili nie daje znaku życia.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

1. Rysopis zaginionej nastolatki

Ola ma 168 centymetrów wzrostu. Waży ok. 68 kilogramów. To nastolatka o długich, prostych, ciemnych włosach, piwnych oczach i średniej wielkości ustach. Znak szczególny: kolczyk w brodzie.

Zaginiona Aleksandra Błaszczyk
Zaginiona Aleksandra Błaszczyk (KPP Gostynin)

W dniu, w którym rodzina widziała ją po raz ostatni, była ubrana w czarną bluzę i getry w tym samym kolorze. Na stopach miała białe sportowe buty.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

2. Ktokolwiek widział…

Rodzina Aleksandry i gostyńska policja apelują o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. Osoby, które widziały zaginioną lub wiedzą, gdzie aktualnie przebywa, są proszone o kontakt z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24 235 02 22.

Przeczytaj koniecznie

Informatorzy mieszkający w innych regionach Polski mogą przekazywać dane funkcjonariuszom najbliższej jednostki.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.