Trwa ładowanie...

Zaginął 10-letni Kuba Janiszewski. Prosimy o udostępnienie i pomoc w odnalezieniu chłopca

Zaginął 10-letni Kuba Janiszewski. W niedzielę 30 lipca wyszedł z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Prosimy o udostępnianie tej wiadomości i pomoc w odnalezieniu chłopca.

Zobacz film: "Zaginiona nastolatka"

Kuba ma około 120 cm wzrostu oraz jasne włosy. W dniu zaginięcia 10-latek był ubrany w białą koszulę w czarne poziome pasy, czarne spodenki oraz czarne buty sportowe.

Zobacz także:

Około 17.15 wyszedł sam z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku i od tamtej chwili brak z nim kontaktu.

(Policja)

Policja oraz władze ośrodka proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogły widzieć Kubę lub mają informacje, które pomogą w jego odnalezieniu. Prosimy także o udostępnienie tej informacji, być może ktoś rozpozna Kubę z zamieszczonego zdjęcia.

Aby udzielić informacji, proszę kontaktować się pod numery telefonu Komendy Miejskiej Policji w Płocku: 24 266 16 00, 24 266 16 01 oraz 24 266 15 66. W imieniu funkcjonariuszy policji, a także władz ośrodka, bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

AKTUALIZACJA: 31 lipca, godz12.59

10-letni Kuba odnalazł się. Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek powiedział: ''Chłopca dzisiaj do Ośrodka przyprowadziła jego krewna, dziękujemy wszystkim, którzy chcieli pomóc w tej sprawie''.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.