Trwa ładowanie...

Wychowują dziecko we czwórkę. Ta fotka obiegła sieć

Wychowywanie czterolatki przez dwie matki i dwóch ojców? Ta rodzina udowadnia, że to możliwe. Rozwód nie musi negatywnie wpływać na dziecko. Opublikowane w sieci zdjęcie udostępniono ponad 85 tys. razy!

Zobacz film: "Utrudnianie kontaktu z dzieckiem"

1. Patchworkowa rodzina

Dwie pary pokazują dziewczynce, że zawsze będą z nią
Dwie pary pokazują dziewczynce, że zawsze będą z nią (Facebook)

Emilee Player ze Stanów Zjednoczonych opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie przedstawiające ich patchworkową rodzinę podczas jednego z regularnych spotkań. Kobieta jest macochą dla małej Maelyn. Dziewczynkę wychowują wspólnie we czwórkę: wraz z jej biologicznymi rodzicami i obecnym mężem matki dziecka.

Każda osoba na fotce ma na sobie koszulkę z napisem, który wskazuje jaką rolę pełni w rodzinie. Mamy tu więc: ojca, matkę, macochę i ojczyma.

Przeczytaj także:

Wzruszająca historia umierającego chłopca stała się viralem

2. Wychowują dziecko we czwórkę

"Nie przypuszczałam, że wychowywanie dziecka we czwórkę może działać! Teraz wiem, że jest to możliwe. Wybierz to, co jest najlepsze dla twojego dziecka. Wtedy wszystko będzie na swoim miejscu" - podpisała zdjęcie Emilee.

Clara Cazeau i Ricky Plaayer rozstali się w 2013 roku, ale nadal wychowują razem córkę
Clara Cazeau i Ricky Plaayer rozstali się w 2013 roku, ale nadal wychowują razem córkę (Facebook)

Rodzice małej Maelyn rozstali się w 2013 roku, ale nie pozwolili, by rozwód zniszczył dzieciństwo dziewczynki. Na każdym kroku pokazują czterolatce, że zawsze może na nich liczyć.

Zobacz też:

W jaki sposób rozwód wpływa na dziecko?

W niecały tydzień na post zareagowało 34 tys. użytkowników, a udostępniono go ponad 85 tys. razy! Zdjęcie wywołało też lawinę komentarzy.

5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko
5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko [6 zdjęć]

Starasz się być perfekcyjną mamą. Dbasz o swoje dziecko, spełniasz jego prośby, sprawiasz, że czuje się...

zobacz galerię

"Staramy się być razem nie tylko podczas gry w piłkę nożną. Każde urodziny Maelyn spędzamy wspólnie. Całą rodziną jeździmy też na wakacje" - dodaje Clara Cazeau, biologiczna matka czterolatki.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.