Przejdź na WP

W Toruniu zaginęła 16-letnia Nela Ciwińska. To już trzecie zaginięcie w tym mieście

W Toruniu miało miejsce kolejne zaginięcie. Od dwóch miesięcy policja poszukuje tam Remigiusza Baczyńskiego. W lutym zaginęła również 42-letnia Elwira Olewińska. A 19 lutego 2017 roku do grupy poszukiwanych dołączyła 16-letnia Nela Ciwińska. Wszystkich zastanawia, czy łączy coś te poszczególne zaginięcia? Czy to tylko przypadek?

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

1. Zaginięcie Neli Ciwińskiej

19 lutego 2017 roku około godziny 21 mama Neli zgłosiła jej zaginięcie. Dziewczyna wyszła z domu do koleżanki około 19.00, gdzie miała spędzić noc. Jednak Nela opuściła mieszkanie koleżanki o północy. Media podają, że dziewczyna skontaktowałą się z koleżanką, ale policja nie potwierdza tych informacji i poszukiwania wciąż trwają.

Nela jest szczupłą nastolatką, waży ok. 50 kg i ma 165 cm wzrostu. Dziewczyna ma ciemne włosy, a w chwili zaginięcia miała na sobie granatową kurtkę, jasnoniebieskie dżinsy i czarne sportowe buty. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji informuje, że w takich sytuacjach liczy się czas. Służby proszą tym samym o rozgłoszenie sprawy. Wszelkie informacje można kierować do policji oraz do mamy dziewczyny, Renaty Ciwińskiej pod numer telefonu – 531 211 222.

Zaginiona Nela Ciwińska
Zaginiona Nela Ciwińska (Facebook)

2. Zaginięcie Elwiry Olewińskiej

Wciąż kontynuowane są poszukiwania Elwiry Olewińskiej, która 16 lutego przed południem wyszła z domu i do dzisiaj nie wróciła. Kobietę szuka jej partner, dzieci, rodzina, przyjaciele i policja. Elwira ma ok. 160 cm wzrostu, ciemne włosy i drobną budowę ciała (waży ok. 50 kg). Rodzina i policja prosi o jakiekolwiek informacje, które można przekazywać na numery alarmowe lub pod numerem telefonu: 510 925 845.

Zaginiona Elwira Olewińska
Zaginiona Elwira Olewińska (Facebook)

3. Zaginięcie Remigiusza Baczyńskiego

Od dwóch miesięcy trwają także poszukiwania 29-letniego Remigiusza Baczyńskiego, który zaginął w nocy z 30 na 31 grudnia. Mężczyzna ma 185 cm wzrostu i waży około 100 kg. Ma zielone oczy, ciemne włosy, a w chwili zaginięcia był ubrany w zimową czarną kurtkę z białym napisem „ALASKA”, ciemne spodnie i granatowe sportowe buty. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Remigiusza proszone są o kontakt z policją lub pod numerem: 727 538 536.

Zaginiony Remigiusz Baczyński
Zaginiony Remigiusz Baczyński (Facebook)

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.