Uwaga, to skazany pedofil! Mógł skrzywdzić kolejne dzieci! Prokuratura upublicznia jego wizerunek i prosi o informacje

Prokuratura w Stalowej Woli zezwoliła na upublicznienie wizerunku mężczyzny skazanego za pedofilię. Wyszedł już na wolność i możliwe, że skrzywdził kolejne dzieci. Prośba o udostępnienie i udzielenie policji informacji, dotyczących miejsca pobytu i aktywności tej osoby.

Zobacz film: "Łowcy pedofilii o kulisach prowokacji. "Wystarczyło 15 minut, mała chodź w krzaki". Szokujący wywiad z łowcami pedofilii."

W 2007 roku został on skazany za wielokrotne wykorzystanie seksualne osoby nieletniej. 5 lat wcześniej mężczyzna ze zdjęcia skrzywdził dzieci swoich znajomych. W sumie spędził on w więzieniu 15 lat. Na wolność wyszedł w lipcu ubiegłego roku.

Zobacz także:

Mariusz C. zgodnie z wyrokiem sądu, który zapadł 19 czerwca 2007 roku, ma zakaz zbliżania się do osób małoletnich, zakaz przebywania blisko miejsc, w których przebywają małoletni oraz zakaz kontaktu z osobami do lat 15.

Mężczyzna podejrzewany jest m.in. o podżeganie do wykonania podstępem nagich zdjęć małoletniej i fałszywego oskarżenia oraz nieprawdziwych zeznań dokonanych w warunkach recydywy.

120 mln dziewcząt na całym świecie to ofiary przemocy seksualnej
120 mln dziewcząt na całym świecie to ofiary przemocy seksualnej [5 zdjęć]

UNICEF alarmuje – około 120 milionów dziewcząt na całym świecie poniżej 20. roku życia doświadczyło przemocy...

zobacz galerię

Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli, z uwagi na ważny interes społeczny, wyraził zgodę na publikację wizerunku Mariusza C. Prosi również o zgłaszanie się wszystkich osób, które od dnia 17 lipca 2016 roku do dnia 11 kwietnia 2017 roku, mogły widzieć tego mężczyznę rozmawiającego lub nawiązującego w inny sposób kontakt z osobami małoletnimi poniżej lat 15.

(Prokuratura Stalowa Wola)

Dotyczy to również przebywania Mariusza C. w pobliżu lub na terenie przedszkoli, szkół, placów zabaw oraz innych miejsc, gdzie bawią się lub uczą dzieci. Chodzi zwłaszcza o tereny Stalowej Woli oraz Gminy Pysznica, lecz możliwe są również inne miejsca, w których pojawić się może ten mężczyzna.

Prosimy rozpowszechnić tę wiadomość. W przypadku posiadania informacji o pobycie lub aktywności Mariusza C., proszę zgłosić je pod numer telefonu Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli (tel. 15 840 27 00) oraz do Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli (te1. 15 877 33 10).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.