Trwa ładowanie...

Urodziła czwórkę dzieci w ciągu 11 miesięcy. Nie są to czworaczki

Becky jest szczęśliwą matką piątki dzieci
Becky jest szczęśliwą matką piątki dzieci (New York Post)

Pochodząca z Walii Becky od zawsze marzyła o dużej, kochającej się rodzinie. Nie przypuszczała jednak, że jej pragnienie spełni się tak szybko. Kobieta została mamą czwórki dzieci w ciągu 11 miesięcy. Maluchy nie są jednak czworaczkami.

spis treści

1. Marzenia o dużej rodzinie

Becky Johns po raz drugi została mamą w lutym, po ośmiu miesiącach od narodzin pierworodnej córki Kayli. Posiadanie dużej rodziny było od zawsze jej marzeniem, więc gdy mała Mya przyszła na świat, Becky wraz z partnerem Jasonem byli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Para nie chciała jednak, by córeczka wychowywała się sama. Zaraz po porodzie Becky i James rozpoczęli więc starania o kolejne potomstwo. I nie musieli długo czekać. Dwie kreski na teście ciążowym pokazały się już po tygodniu od rozpoczęcia starań.

Zobacz film: "Jak kąpać niemowlę w wiaderku?"
Trojaczki są okazami zdrowia
Trojaczki są okazami zdrowia (Facebook)

2. Bicie trzech serc

To jednak nie najbardziej szokująca część tej historii. Podczas badania ginekologicznego para usłyszała bicie nie jednego serca, ale trzech.

- Gapiłam się w monitor, by upewnić się, że to prawda – wspomina Becky. - Po kolei liczyłam bicia serca. I to była prawda. Byłam w ciąży z trojaczkami dodaje.

Starsza siostra zajmuje się młodszym rodzeństwem
Starsza siostra zajmuje się młodszym rodzeństwem (Facebook)

Ciąża Becky to niesamowite zjawisko – każde dziecko pochodzi bowiem z innej komórki jajowej. Osobne łożyska zdecydowanie obniżyły ryzyko śmierci któregoś z nich. Ryan, Phoebe i Raya przyszli na świat poprzez cesarskie cięcie na początku ubiegłego roku. Maluchy są okazami zdrowia.

Przeczytaj koniecznie

3. Szczęśliwe rozwiązanie

- Mój brzuch był ogromny! Dzieci ważyły prawie 7 kilogramów, więc miałam duże problemy z poruszaniem się. Po porodzie odetchnęłam z ulgą. Wszyscy jesteśmy zdrowi i czujemy się dobrze – dodaje Becky.

Ryan, Phoebe i Raya urodziły się z różnych komórek jajowych
Ryan, Phoebe i Raya urodziły się z różnych komórek jajowych (Facebook)

Para nadal nie wierzy we własne szczęście. Marzenie o posiadaniu dużej rodziny spełniło się w całości. W wychowaniu dzieci pomaga również najstarsza córka Becky i Jamesa. - To piękne, że Mya i trojaczki będą dorastać razem – dodaje szczęśliwa mama.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze