Tuż przed śmiercią wyrzuciła córkę przez okno. Uratowała jej tym życie

Dla Shelby Ann Carter i jej narzeczonego narodziny córeczki było spełnieniem marzeń o budowaniu szczęśliwej rodziny. Wszystko miało być idealnie, a oni mieli żyć długo i szczęśliwie.

Zobacz film: "Matka uratowała dziecko na pasach"

1. Strażacy przyjechali za późno

Shelby od 12 dni była szczęśliwą mamą, kiedy nagle w jej domu wybuchł pożar. Wraz z córeczką zostały uwięzione na piętrze. Ogień bardzo szybko rozprzestrzeniał się i pomimo że Shelby wezwała straż pożarną, to wiedziała, że nie zdążą ich uratować.

(facebook)

Podczas podawania zgłoszenia, mama zapomniała wspomnieć o niemowlaku, który również czeka na ratunek. Mimo że strażacy dotarli na miejsce zdarzenia w ciągu kilku minut, to było już za późno. Znaleźli zwłoki Shelby, która zmarła na skutek zatrucia tlenkiem węgla.

Co każda matka powinna wiedzieć
Co każda matka powinna wiedzieć

zobacz galerię

2. Cudownie ocalała, dzięki mamie

(facebook)

W czasie tak dużego niebezpieczeństwa mama zachowała zimną krew i postanowiła za wszelką cenę ocalić córeczkę. Przypięła ją do fotelika, który dokładnie zabezpieczyła i wyrzuciła wraz z cóką przez okno. Strażacy znaleźli maluszka na stercie gruzu za domem.

To musisz wiedzieć:

3. Bohaterka

Shelby poświęciła swoje życie, aby ratować dziecko. Tragedia wstrząsnęła rodziną i całym miastem. Córeczka trafiła pod opiekę taty, który z pomocą krewnych dołoży wszelkich starań, aby pielęgnować maleństwo i pamięć o jej mamie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.