Trwa ładowanie...

Targi Rodzinne w MT Polska

W dniach 17-18 listopada 2012 roku odbędą się Targi Rodzinne, organizowane przez firmę redNet Media. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56 c. W czasie imprezy wystawcy przedstawią swoją ofertę produktów oraz usług dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach, zabawach, grach i pokazach. Z myślą o dzieciach powstaną kąciki plastyczne i place zabaw. Natomiast rodzice będą mogli obejrzeć w sąsiadującej hali pojazdy z napędem na cztery koła w ramach OffRoad Show Poland.

1. Oferta Targów Rodzinnych

Tematyka Targów Rodzinnych będzie bardzo szeroka. Pojawią się wystawcy z ofertą edukacyjną (przedszkola, szkoły prywatne i publiczne), zdrowotną i pielęgnacyjną (producenci kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji oraz leków, przychodnie rodzinne, poradnie specjalistyczne dla dzieci). Zaprezentują się również centra rozrywki, place i sale zabaw dla dzieci, firmy organizujące imprezy sportowe dla dzieci, szkoły tańca, pływalnie, teatry, parki wodne, kina, producenci zabawek i gier. Rodzice będą mogli zapoznać się z propozycjami banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji, które realizują programy edukacyjne. Swoją ofertę przedstawią także producenci obuwia, odzieży i akcesoriów dla dzieci, restauracje przyjazne dzieciom, producenci mebli dla dzieci oraz dystrybutorzy i producenci żywności. Na Targach nie zabraknie również wydawców tytułów dziecięcych i parentingowych, producentów sprzętu turystyczno-sportowego, fotelików samochodowych oraz hoteli.

2. Atrakcje dla dzieci

Z myślą o dzieciach powstanie Kraina Atrakcji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych, ciekawych grach i spotkaniach. Przygotowane zostaną kąciki plastyczne, studio fotograficzne oraz mini kino. Odbędą się konkursy z nagrodami, warsztaty dla małych odkrywców, zajęcia taneczne, zabawy z klaunami oraz pokazy dziecięcych talentów.

Targi Rodzinne odbędą się w Nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się 6 km od Dworca Wschodniego, 9 km od Dworca Centralnego i 14 km od lotniska Okęcie. Aby dojechać na miejsce, można skorzystać z komunikacji miejskiej lub pociągów Kolei Mazowieckich. Można dojechać również własnym samochodem (przy Centrum dostępnych jest 1500 miejsc parkingowych) lub skorzystać z taksówki (stały postój przy obiekcie).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.