Trwa ładowanie...

Święto zamieniło się dla niej w horror. 13-latka zgwałcona przez nieletnich imigrantów

Na jednej z plaż w Hiszpanii podczas corocznego święta witania lata, doszło do gwałtu na 13-letniej dziewczynie. Przestępstwa dokonała grupa młodocianych imigrantów. Dopuścili się oni także innych zabronionych czynów.

Zobacz film: "Czy seks bez zgody drugiej osoby można usprawiedliwić?"

Całe zdarzenie miało miejsce na plaży w mieście Alicante w Hiszpanii. Zorganizowano tam jeden z festiwali z okazji święta San Juan. Bawiących się nastolatków zaatakowała grupa imigrantów. Udało się ustalić, że byli to Marokańczycy.

Zobacz także:

Młodociani przestępcy zaatakowali 13-letnią dziewczynę, zaciągnęli ją w ustronne miejsce i dokonali na niej gwałtu. Inna dziewczyna, którą również planowali zgwałcić została uwolniona przez przypadkowych ludzi, którzy usłyszeli jej krzyk i przyszli z pomocą.

Święto San Juan, plaża w La Zenia, prowincja Alicante
Święto San Juan, plaża w La Zenia, prowincja Alicante (youtube.com)

Została powiadomiona policja, której udało się zatrzymać sprawców przestępstwa. Okazało się, że grupa napastników była jeszcze niepełnoletnia. Mieli od 13 do 15 lat i jak przekazali świadkowie, byli pochodzenia marokańskiego.

Palenie ognisk w czasie San Juan ma odgonic zle duchy
Palenie ognisk w czasie San Juan ma odgonic zle duchy (youtube.com)

Przy zatrzymanych znaleziono telefony, pieniądze i inne rzeczy, które najprawdopodobniej ukradli świętującym plażowiczom. Trwa identyfikacja sprawców oraz dyskusja nad tym, co się z nimi stanie. Poszkodowaną zajmują się lekarze i psycholog.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.