Trwa ładowanie...

Nietypowe życzenia od rodziców. 18-latka na długo zapamięta swoje urodziny

Na kilku przydrożnych tablicach w Lublinie przechodnie zauważyli nietypowe ''reklamy''. Dotyczyły one życzeń urodzinowych dla prawdopodobnie jednej z mieszkanek Lublina. Z podpisu wynika, że tak orginalną formę życzeń urodzinowych zamówili rodzice jubilatki.

Zobacz film: "Tom Hanks śpiewa "Sto lat" dla Polki, która ofiarowała mu malucha"

Każdy z nas lubi dostawać prezenty i odbierać życzenia od bliskich. Z pewnością pewna, pełnoletnia już mieszkanka Lublina na długo zapamięta swoje osiemnaste urodziny. Mogła bowiem zobaczyć życzenia od rodziców na kilku billboardach przy ruchliwych ulicach Lublina.

Zobacz także:

Jubilatce bardzo spodobał się pomysł rodziców. Tak oto skomentowała na Facebooku jedno ze zdjęć billboardu z życzeniami dla niej:

''Ja napiszę jedynie tyle, że moi rodzice mnie ogromnie zaskoczyli. Jadąc wczoraj autobusem zobaczyłam ten prezent i o dziwo nie spaliłam się ze wstydu, jestem mega dumna z tego jacy wspaniali są i jak bardzo chcieli sprawić żebym poczuła się wyjątkowo. Jasne, każdy ma swoje zdanie i każdy ma swoich rodziców, jedni są bardziej szaleni inni staroświeccy, moi są z pewnością najlepsi na świecie''.

Urodzinowy billboard w Lublinie
Urodzinowy billboard w Lublinie (Spotted Lublin. Facebook.com)

Cała sprawa wzbudziła duże zainteresowanie wśród internautów. Na Facebooku można spotkać wiele komentarzy pochwalających inicjatywę rodziców jubilatki, jak również wiele głosów krytyki. Dla jednych taka forma życzeń jest wyjątkowa i pomysłowa, dla innych z kolei jest to wstyd i strata pieniędzy.

Lublin. Ul. Kunickiego
Lublin. Ul. Kunickiego (facebook.com)

Bez względu na to, czy pomysł życzeń na billboardach nam się podoba czy nie, powinniśmy pogratulować rodzicom pomysłowości. Najważniejsze, że ich córce ten pomysł przypadł do gustu. Ze swojej strony życzymy jubilatce wszystkiego najlepszego!

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w sondzie! ⬇

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.