Sprzeczka na porodówce. Pokłócili się o to, kto jest ojcem

Do dosyć nietypowej sytuacji doszło po porodzie w szpitalu mieszczącym się w Parczewie (woj. lubelskie). Między dwoma mężczyznami wywiązała się kłótnia dotycząca tego, który z nich jest ojcem noworodka.

Po zakończeniu porodu rodzice zajmowali się maluszkiem, kiedy do sali wtargnął młody mężczyzna. Zaczął wykrzykiwać, że jest ojcem nowo narodzonego dziecka. Po chwili między nim a mężem matki, doszło do przepychanek, które przerodziły się w bójkę na korytarzu.

5 niesamowitych porodów
5 niesamowitych porodów [6 zdjęć]

Poród zawsze jest niesamowitym przeżyciem. Są jednak przypadki, gdy narodziny dziecka stają się prawdziwym...

zobacz galerię

Zobacz film: "Depresja u dzieci"

Personel medyczny wezwał na miejsce policję. Sanitariuszom udało się jednak rozdzielić mężczyzn przed zjawieniem się mundurowych. Samozwańczy tata został zatrzymany przed budynkiem szpitala i ukarany mandatem w wysokości 50 zł.

"Personel oddziału zawiadomił nas, że był poród i teraz dwóch mężczyzn awanturuje się o ojcostwo. Policjanci prowadzili wtedy interwencję w innej części miasta. Zanim przyjechali na miejsce, szarpiących się mężczyzn zdołali rozdzielić ratownicy ze szpitala" - wyjaśnił mł. asp. Artur Łopacki z KPP w Parczewie.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.