Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Przewrócił wózek z 9-miesięcznym dzieckiem i uciekł. Miał ponad 3 promile alkoholu we krwi

W Kraśniku podczas spaceru wypadło z wózka 9-miesięczne dziecko. Zajmował się nim wujek. Dziecku nic się nie stało dzięki szybkiej interwencji przypadkowego przechodnia. Po wezwaniu policji i zatrzymaniu wujka, okazało się że miał on ponad 3 promile alkoholu we krwi.

Zobacz film: "Jak alkohol wpływa na zdrowie?"

26 czerwca 2017 w Kraśniku policja zatrzymała kompletnie pijanego 55-letniego mężczyznę. Policja została wezwana przez przypadkowego przechodnia, który zapobiegł tragedii. Pijany mężczyzna prowadził wózek z 9-miesięcznym dzieckiem. Wózek się przewrócił, a dziecko zostało szczęśliwie złapane przez przypadkową osobę.

Zobacz także:

Osoba, która złapała dziecko, widząc dziwne zachowanie opiekuna, powiadomiła policję. Pijany mężczyzna uciekł zostawiając dziecko i wózek. Policja zatrzymała go niedaleko od miejsca zdarzenia, w jednym z bloków. Okazało się, że mężczyzna jest wujkiem dziecka, a matka dziecka przebywa w obecnie Krakowie. Wujek miał ponad 3 promile alkoholu we krwi.

Kraśnik: Niemowlę wypadło z wózka
Kraśnik: Niemowlę wypadło z wózka (123rf)

9-miesięczne dziecko zostało przekazane kuzynowi matki. Decyzję w tej sprawie podjął Sąd Rodzinny. na szczęście dziecku nic się nie stało. Wobec mężczyzny, który miał opiekować się dzieckiem, zostało wszczęte dochodzenie w celu wyjaśnienia sprawy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.