Trwa ładowanie...

Podsumowanie „Testu ORSALIT® DRINK”

Artykuł sponsorowany

Zobacz film: "Pomysły na rodzinną aktywność fizyczną"

W przypadku wymiotów i biegunki u dziecka konieczne jest nawadnianie organizmu i uzupełnianie elektrolitów. Jest to poważny problem, z którym często spotykają się rodzice, ponieważ dzieci często mają opory w przyjmowaniu elektrolitów ze względu na ich smak. Przygotowaliśmy więc akcję testowania doustnego płynu nawadniającego Orsalit® DRINK, aby sprawdzić, jak dzieci zareagują na nowy pyszny płyn nawadniający i czy przekona on do siebie małych smakoszy.

Wszystkim zgłoszonym do naszej akcji rodzicom zadaliśmy pytania dotyczące postępowania w przypadku wymiotów i biegunki. Dowiedzieliśmy się, że znacząca większość (94%) rodziców podaje swoim dzieciom doustne płyny nawadniające. Aż 40% osób przyznało, że ich dzieci niechętnie je przyjmuje. Maluchy oceniają tego typu produkty jako niesmaczne, słone, nijakie.

Skuteczna pomoc przy biegunce i wymiotach

Skuteczna pomoc przy biegunce i wymiotach

Każda ze stu wybranych rodzin otrzymała butelkę nowego płynu Orsalit® DRINK o truskawkowym smaku oraz książeczkę z praktycznymi radami, jak postępować w przypadku wystąpienia ryzyka odwodnienia. Byliśmy bardzo ciekawi, jak nasz płyn ocenią rodzice i dzieci – czy będzie im smakował, czy spodoba im się zapach i opakowanie. Ale przede wszystkim, czy go polubią.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami akcji testowania pysznych, truskawkowych doustnych płynów nawadniających „Test ORSALIT® DRINK”.

To właśnie ta grupa stała się docelową w akcji testowania produktu Orsalit® DRINK.

Wyniki nie były dla nas zaskoczeniem – płyn bardzo smakował dzieciom (90%). Cała grupa była zachwycona zapachem. Aż 99% rodziców poleciłoby go innym rodzicom, głównie ze względu na skuteczność, ale też smak i wygodne opakowanie. Spośród osób testujących Orsalit® DRINK również 98% testerów zdecydowałoby się na kupienie tego płynu w przypadku biegunki u dziecka.

Rodzice bardzo chętnie dzielili się swoimi opiniami na forum naszej akcji, dlatego – na zakończenie – przedstawiamy kilka wypowiedzi ankietowanych:

  • Produkt godny polecenia, innowacyjny, smaczny, idealny dla maluchów. Moje dzieci nigdy nie piły tak chętnie preparatów tego typu.
  • Orsalit DRINK pomógł mojemu dziecku przy biegunce. Zawsze był problem z podawaniem dziecku tego rodzaju preparatów – nie smakowały mu. Ale Orsalit DRINK mnie zaskoczył – smakował mojemu synkowi. Polecam!!!
  • Wypróbowałyśmy już z córką wiele preparatów nawadniających, ale żaden jej tak nie smakował, jak Orsalit DRINK. Wypiła go bardzo chętnie, bez żadnego grymaszenia, jak to bywało wcześniej. Orsalit DRINK ma pyszny truskawkowy smak i zapach. Butelka tak zaprojektowana, by dziecko mogło samodzielnie poradzić sobie z wypiciem płynu. Podsumowując, stwierdzam, że Orsalit DRINK o smaku truskawkowym to preparat, który każde dziecko będzie chętnie przyjmowało podczas trwania tej niebezpiecznej choroby, jaką jest biegunka czy wymioty. A my, mamy, nie będziemy się martwić, że narażamy dziecko na ryzyko wystąpienia ciężkich powikłań, jakie może spowodować stan odwodnienia organizmu.
  • Myślę, że wszelkiego rodzaju leki i suplementy diety przeznaczone dla dzieci powinny zachęcać do stosowania, więc zapach, kolor i oczywiście smak są bardzo ważne. Według mnie nowy smak ORSALIT® DRINK wpasowuje się w to bardzo dobrze, dlatego mogę polecić go wszystkim rodzicom. Oczywiście sama również będę stosować u swojej córki :-)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.