Trwa ładowanie...

Odkryła, że ma 50-cioro rodzeństwa. Wszyscy są w ciągłym kontakcie

 Maria Krasicka
04.11.2021 11:50
Odkryła, że ma 50-cioro rodzeństwa. "Wszyscy się boją, że będziemy się umawiać z rodzeństwem"
Odkryła, że ma 50-cioro rodzeństwa. "Wszyscy się boją, że będziemy się umawiać z rodzeństwem" (TikTOk)

Młoda kobieta postanowiła dowiedzieć się czegoś na temat swojego pochodzenia. Przez zupełny przypadek okazało się, że ma przyrodnie rodzeństwo, ponieważ została spłodzona za pomocą nasienia z banku spermy. Nie sądziła jednak, że to dopiero początek szokujących informacji.

spis treści

1. Odkrycie pokrewieństwa

23-letnia Izzy z New Jersey w USA została poczęta za pomocą nasienia z banku spermy, a jej mamy nigdy tego przed nią nie ukrywały. Młoda kobieta postanowiła jednak dowiedzieć się czegoś o swoim pochodzeniu i wykonała badanie DNA.

Izzy nie kryła zaskoczenia, kiedy okazało się, że wcale nie ma włoskich korzeni, jak początkowo sądziła. Jednak nie spodziewała się, że to dopiero początek zaskakujących informacji.

Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"
Izzy
Izzy (Facebook)

"Otrzymałam wiadomość od przypadkowej kobiety z pytaniem, czy jestem spokrewniona z konkretną osobą lub rodziną, ponieważ jestem łudząco podobna do jej córki – powiedziała Izzy na TikToku. – Kiedy zaprzeczyłam, zapytała, czy jestem dzieckiem z banku nasienia tak jak jej córka. Teraz wariuję, bo ona może być moją siostrą"– dodała.

2. Niezwykłe rodzeństwo

Izzy postanowiła skontaktować się z kobietą, która natychmiast dodała ją do grupy na Facebooku zrzeszającej osoby poczęte nasieniem od tego samego dawcy. Okazało się, że przyrodnie rodzeństwo Izzy liczy ponad 50 osób.

"Teraz wszyscy wpadają w paranoję, ponieważ boją się, że jest nas wszystkich tak dużo, że istnieje prawdopodobieństwo, że będziemy się umawiać z rodzeństwem" – tłumaczy Izzy.

@izzyvn_98

what a life lol #donorbaby #triplets #siblingcheck #ancestrydna #IDeserveTuitionContest #fypシ #ZFlipClackdown

♬ original sound - Sarah Cothran

Historia młodej kobiety jest przez nią na bieżąco aktualizowana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Izzy przyznaje, że z niektórymi osobami nawiązała bardzo bliski kontakt, a wśród rodzeństwa ma nawet dwie pary trojaczków. Dodaje jednak, że w całym tym odkryciu jest coś, co sprawia, że czuje się wyjątkowo nieswojo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze