Trwa ładowanie...

Najlepsze krzesełko dla dziecka

Avatar placeholder
25.07.2017 23:30
Najlepsze krzesełko dla dziecka
Najlepsze krzesełko dla dziecka

Artykuł sponsorowany

Krzesełko do karmienia to jeden z przedmiotów, które dopiero niedawno zyskały popularność w Polsce. Niemal każdy rodzic widział krzesełko dla dziecka w amerykańskich filmach, ale tak naprawdę niewielu miało z nim styczność w okresie swojego dzieciństwa. Mimo to rośnie liczba osób decydujących się na taki zakup. Wzrost zainteresowania krzesełkami do karmienia może mieć związek z zadowoleniem rodziców, którzy nabyli taki przedmiot dla swojego dziecka i polecają go swoim znajomym. Posadzenie niemowlaka w wygodnym i bezpiecznym siedzisku ułatwia bowiem karmienie i sprawia maluchom niemałą frajdę.

spis treści

1. Leżaczek dla noworodka

Zobacz film: "Wypróżnianie niemowląt - częstotliwość"
Krzesełko Chicco Polly Magic
Krzesełko Chicco Polly Magic

Chicco Polly Magic może być wykorzystywane zarówno jako leżaczek dla noworodka, jak i krzesełko do karmienia

zobacz galerię

Krzesełko dla dziecka służy do karmienia niemowląt od 5-6 miesiąca życia, które potrafią siedzieć i zaczynają poznawać smaki produktów stałych. Obecnie dostępne są jednak krzesełka, które można wykorzystywać jako leżaczki dla noworodków. Szczególnie ciekawą propozycją jest krzesełko Chicco Polly Magic wyposażone w materacyk redukcyjny. Nowatorski materacyk podtrzymuje ciało dziecka we właściwej pozycji, a pasy bezpieczeństwautrzymują malucha w miejscu, nie dopuszczając do jego wypadnięcia z fotelika. Wygoda i bezpieczeństwo dziecka mają kluczowe znaczenie, ponieważ przez kilka pierwszych miesięcy życia dziecko spędza większość swojego czasu w pozycji leżącej. W tym okresie krzesełko Chicco Polly Magic to doskonały wybór, zwłaszcza że posiada panel z kolorową zabawką, która przykuwa uwagę dziecka i wspomaga jego rozwój, zachęcając maluszka do różnych form aktywności. Leżaczek-krzesełko ma atrakcyjną wizualnie formę, jest przytulne i idealnie otacza ciało noworodka, stanowiąc swego rodzaju „gniazdo” dla maleństwa.

2. Funkcjonalne krzesełko dla malucha

Krzesełko do karmienia może służyć dziecku przez kilka lat, czego dobrym przykładem jest model Chicco Polly Magic przeznaczony dla dzieci do lat trzech. Gdy dziecko kończy 6 miesięcy, dotychczasowy leżaczek można przekształcić w krzesełko z wysuwaną, regulowaną tacką. Tapicerka siedziska jest wykonana z trwałego i nietoksycznego PVC, które można łatwo oczyścić z plam oraz zabrudzeń. Co ważne, podnóżek krzesełka można regulować w zależności od wzrostu dziecka, dzięki czemu model Chicco Polly Magic z powodzeniem służy dzieciom powyżej 1. roku życia. Regulacji podlega również oparcie krzesełka oraz wysokość siedziska. Nawet tackę można ustawić na 4 różne sposoby, by krzesełko służyło dziecku w różnych fazach jego wzrostu.

Dzieci od 1. do 3. roku życia mogą korzystać z krzesełka Chicco Polly Magic jak ze zwykłego (choć bardziej bezpiecznego i wygodniejszego) krzesła podczas wspólnych posiłków przy stole. Spożywanie posiłków całą rodziną pomaga budować silną więź emocjonalną i wzmacnia relacje rodziców z dziećmi.

Nie wszystkie nowości pojawiające się na rynku produktów dla dzieci mają szanse na długo zagościć w polskich domach. Jednak w przypadku krzesełek dla dzieci można być pewnym, że dzięki wyjątkowej funkcjonalności w niedalekiej przyszłości będą obowiązkowo pojawiać się na listach zakupów niemal wszystkich przyszłych rodziców.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze