Trwa ładowanie...

Musti - pielęgnacyjna woda perfumowana od Mustela®

Avatar placeholder
19.07.2016 10:32
Musti - pielęgnacyjna woda perfumowana od Mustela®
Musti - pielęgnacyjna woda perfumowana od Mustela®

Materiały prasowe

Odkryj przepiękny zapach dla dzieci, od 1. dnia życia. Świeży i owocowy zapach, w którym zapisane są pierwsze wspomnienia miłości i czułości, zamknięty w pięknej przeźroczystej buteleczce. Musti pielęgnacyjna woda perfumowana kontynuuje wielopokoleniową historię miłości pomiędzy rodzicami i dzieckiem.

spis treści

1. Drogocenne wspomnienia...

Od pierwszych godzin życia niemowlęta budują swoją paletę emocji. Wraz z obrazem, dźwiękiem i smakiem zapach pozostawia ślad w pamięci sensorycznej dziecka, przyśpieszając jego rozwój i proces uczenia. Jeden raz pobudzone ich małe noski zapamiętają zapach na długo! Kilka psiknięć Musti i rytuał toalety zmienia się we wspaniałe doświadczenie zmysłowe, powiązane z interakcją i czułością ze strony rodziców.

2. Legendarny zapach

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"
Pielęgnacyjna woda perfumowana od Mustela®.
Pielęgnacyjna woda perfumowana od Mustela®.

Wyjątkowy, ponadczasowy, legendarny... Na czym polega sekret tego świeżego, delikatnie kwiatowego zapachu, który jest tak silnym bodźcem dla naszej pamięci, że stał się TYM zapachem dla najmłodszych? Musti pielęgnacyjna woda perfumowana, nie zawierająca alkoholu, to świeża kompozycja aromatyczna, która łączy w sobie subtelne cytrusy w nucie głowy (bergamotka, mandarynka, kwiat pomarańczy) z delikatnością płatków róży i bzu w nucie serca oraz ciepłą pomarańczę i bursztyn w nucie bazy. Mając na uwadze dobro maluszków, dodaliśmy ekstrakty z rumianku i miodu, które znane są ze swoich łagodzących i relaksujących właściwości.

3. Odkryj przepiękny zapach dla dzieci, od 1. dnia życia

Piękna, transparentna buteleczka Musti pielęgnacyjna woda perfumowana została zamknięta w okrągłej, szklanej buteleczce, która świetnie pasuje do kształtu dłoni, dzięki czemu aplikacja jest niezwykle wygodna.

4. NOWOŚĆ Naturalnie bezpieczna

Tak jak wszystkie produkty Mustela, Musti pielęgnacyjna woda perfumowana spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa produktów dla dzieci*. Jej

wyjątkowa receptura znacznie przekracza obecne normy stosowane do kosmetyków i zapachów, eliminując legalne, ale kontrowersyjne składniki ze swojego składu, takie jak alkohol – nieodpowiedni dla wrażliwej skóry dzieci.

5. Budujemy przyszłość

Dla Mustela troska o przyszłe pokolenia oznacza również ochronę środowiska, ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój na każdym etapie życia produktu. Z myślą o ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko opakowanie Musti pielęgnacyjnej wody perfumowanej zostało wykonane z kartonu pochodzącego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób, a napisy wykonano w 100% roślinnym tuszem.

*Z wyjątkiem dzieci przebywających w szpitalu.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze