Trwa ładowanie...

Matka 6 dzieci chce dla nich schudnąć

Avatar placeholder
30.11.2018 09:16
Krechelle ze swoimi dziećmi
Krechelle ze swoimi dziećmi (https://www.facebook.com/eightathome/)

Krechelle Carter ma 27 lat i jest matką 6 dzieci. Mieszka w Adelajdzie w Południowej Australii. Kobieta w ciągu roku przytyła ponad 30 kg. Teraz zamierza schudnąć, a swoje dokonania dokumentuje na portalach społecznościowych.

Krechelle Carter jest matką szóstki dzieci, z których żadne nie ma więcej niż 6 lat. Swoje rodzinne anegdotki spisuje na blogu, który odwiedza tysiące osób. Jak sama pisze, bloguje o tym co zna najlepiej: o swoim dysfunkcyjnym, głośnym i niezręcznym życiu. Bycie matką takiej gromadki nie jest łatwe i ciężko znaleźć czas dla siebie.

Przez brak czasu, walkę z chorobą zapalną jelit i operacje zatok Krechelle przytyła 30 kg.

Krechelle z dziećmi
Krechelle z dziećmi ([facebook.com croppedPath=)
Zobacz film: "Odstawiła kawę i cukier. Schudła 40 kg."

Teraz kobieta szykuje się do kolejnej operacji i postanowiła jak najlepiej przygotować swój organizm do takiego wysiłku. Rozpoczęła walkę ze zbędnymi kilogramami. Na początku ważyła 117,9 kg. Po pięciu tygodniach dzięki przestrzeganiu zasad zbilansowanej diety Krechelle straciła 13 kg.

Swoje zmagania z wagą dokumentuje w mediach społecznościowych. Zdjęcie "przed i po'' polubiło na jej fanpage'u prawie 1000 osób. W poście Krechelle napisała, że wsparcie fanów i bliskich jej osób jest bezcenne. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, wyrażających podziw dla młodej matki.

Dodanie takiego zdjęcia musiało wymagać niesamowitej odwagi. Krechelle codziennie jednak udowadnia, że jest odważną i pozytywną osobą. Na jej Facebooku znajdziemy historię o tym, jak to jest robić zakupy z czwórką małych dzieci. Historie pisane z przymrużeniem oka bardzo podobają się odbiorcom.

Krechelle swoje osiągnięcia dokumentuje na portalach społecznościowych
Krechelle swoje osiągnięcia dokumentuje na portalach społecznościowych ([facebook.com croppedPath=)

Krechelle opublikowała na blogu post, w którym dzieli się swoimi wskazówkami dotyczącymi chudnięcia. Stara się pić dużo wody, ograniczyła nabiał, je 5 posiłków dziennie, co jakiś czas pozawala sobie też na coś niezdrowego, żeby nie zwariować.

Jak sama mówi przed operacją chce schudnąć do wagi 89 kg. Przyznaje, że osoby z nadwagą są bardziej narażone na ryzyko powikłań w trakcie i po operacji.

Carter jest młodą matką i to właśnie dzieci są jej główną motywacją. Wie, że dla nich warto żyć. Nadwaga zwiększa ryzyko występowania miażdżycy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, powoduje bóle stawów.

Krechelle odżywia się zdrowo, ograniczyła przekąski, nie je między godziną 17 a 6 rano. Wcześniej bardzo często podjadała w nocy, teraz nie ma o tym mowy.

Ponadto kobieta stara się regularnie ćwiczyć. Korzysta z gotowych programów fitness dostępnych w internecie. Jej celem jest przejście codziennie przynajmniej 10 000 kroków.

Docelowo Krechelle chce ważyć 69 kg. W dobie kultu wysportowanej sylwetki i idealnego macierzyństwa Krechelle pokazuje, że wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy mniejsze lub większe problemy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie